folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Real_Kurdun Yaşadıkları Benimde Başıma Geldi.Adam Olmak Gerçekten Zor

Real_Kurdun Yaşadıkları Benimde Başıma Geldi.Adam Olmak Gerçekten Zor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    karşı tarafta olsadım seni bi güzel döverdim :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

amk olan olmuş

heaa

real_kurd bizim okuklda

5 gün yedi :D

amk

am geçmiş olsun

iyikide dövmüşzün

ama ... neuyse

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------

kavgada karşı taraf 20+'ydi demiştim biz ise sadece 10. ama bizden 5 karşı taraftan 3 kişi tam "5" gün uzaklaştırma aldı. ha kürdo okuldan atılacam diye yaygara kopardı ama haklı :) çünkü hakkımda ikinci bir disiplin kurulu dosyası açıldı ve cezam bitince o dosya hakkında da soruşturma açılacak. yapılan suçlama ise bi tane ablamızın sırasına "seni skecem" yazmışım ablamızdan benden şüpheleniyormuş. çok güzel ;)

Edit: antiboksidan hajı yalnış yaptın sen kavga da yoktun onlar geldi seni darp etti sonra da küfretti sen uzaktan izliyordun. bu tür ifade veren kimse ceza almadı bizde :)

bu arada

lo real

o ablanın kim olduğunu biliorum galiba

ama

onun AMK demi...

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    banada dün oldu. velim okula geldi hocalar başlamış anlatmaya çocuğnuz şöyle çocuğunuz böyle, disiplin suçu var felan falan. ben lise son sınıf dewamslzıkdan 14 dersden sorumlu geçecem devamslzıkda 20.5 7 tane hoca imza atmış sınıfda kalayım diye. bunların hepsi o.ç ulan zaten okul bitiyor elinize ne geçecek ? babamada bir kaç laf demişler. okul bitsin görüşürücez o yönetimle.

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Genki bunu yazdı:

sanırım bu olaylar çevre ile alakalı bişi. ne bilim adamın amcası cartı curtu müdürü , müdür yardımcısını vs.vs yönetimden kişeleri tanıosa o cocugu daima kayırırlar. he bi de şu var

cocugu dövdünüzya şimdi aileleri  şikayete gelio dio ceza verin felan yönetimde göz boyamak için 1 gün ceza verio size . belki sicilinize bile işlememiştir :)

ama yinede geçmiş olsun diyim ben..

evet çevre ile alakalı. benim arkamda kimse olmadı bugüne kadar. ailem bile hep bu kesin haksızdır diye düşündüler benim için. kısacası arkamda götümden başka kimse yok... siz siz olun çocuğunuza böyle şeyler yapmayın. benim olm olursa öğretmen falan dinlemem sikerim alaylarını hepsinin.. çok ciddiyim yaparım, sen kimsin lan it benim çocugumu rencide ediyosun? haddini bil falan derim. korkar kaçar zaten ibne

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Compüye sonuna kadar katiliyom ..lisede ..sinifta kalmadan gecmemin tek sebebi tehdittir ..onu tehdit bunu tehdit..haksiz olduklarinda ..tehdit edin arkadaslar bi halt cikmaz cok cok aileniz onlardan gibi görünür lise bitince durumu anlarlar..

bana da az bucuk haksizlik yapilmaya calisilmadi hani ..

yerden cöp almadim diye ..disipline verildigimi bilirim ..

:D Warlife bilir ..uzaklastirma vercekti adamlar ..savunma ani güzeldi ama ..dedim cöpcümüyüm ben ..bugune kadar hic bi hocanin yerden cöp aldigini görmedim..dedim elinizi sokarsiniz cebinize ..döner ögrenciden temizlik beklersiniz hepiniz aynisiniz dedim kapiyi carptim cikdim ..sonunda ..tabi kinama aldik anasinifi ögrencisi gibi

uzun lafin kisasi hocalardan tirsmak ve cekingen davranmak cok sey kaybettirir.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Real doğru sölüyor amk adamlar kalabalıktı bende onların yanındaydım. Bu hocalar kimi çaresiz efendi vede ezilmiş görürlerse onlara yardım etmiyorşlar amk . Kalabalık olan ailesi iyi olan parası bol olan vede en züppelere yardım ediyolar bu yüzden dövüşlerden çıktıktyan sonra

İfade öle olacak:Ben onları ayırmaya çalışıyordum. Hatta banada bir kaç yumruk geldi hocam ben gördüm bu ipne küfür ediyordu hatta amk iş çok ciddyse ağla:D Çok yiyiyorlar bu numarayı disipline gidip 10 hocadan dayak yemeyi bu yöntemle atlattım:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

ByNiko bunu yazdı:
    banada dün oldu. velim okula geldi hocalar başlamış anlatmaya çocuğnuz şöyle çocuğunuz böyle, disiplin suçu var felan falan. ben lise son sınıf dewamslzıkdan 14 dersden sorumlu geçecem devamslzıkda 20.5 7 tane hoca imza atmış sınıfda kalayım diye. bunların hepsi o.ç ulan zaten okul bitiyor elinize ne geçecek ? babamada bir kaç laf demişler. okul bitsin görüşürücez o yönetimle.

Real boşwer lan...

hocaların ne piç olduğunu bilioruz zaten

olm Mezuniyet geces,i yapacaz

şerefsizler ne yardım edior nede 5 kuruş destek birileri hariç

amk mezuniyet gecesi düzenliyoruz idareden iizn çikmadı. mecburen bize dışrdan eğlence şeklinde yapcaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AgiL3
    AgiL3's avatar
    Erkek

bi hocayla mahkemelik oldum, o zmn okulda yalaka örencilerin öretmenlerin bilmem kimlerin yaptıklarını görcektinis hocalar :) yani millet hak arama olayına 0 destek verior :)

konu o deil de odamı basan adamı odaya çektim dövdüm die 3 gün uzaklaştırma aldım ak :) okuldan mezun olunca ebelerini skecem ama :) 

"bir gün öldürmediğim her bir yahudi için bana sitem edeceksiniz." GosteResim.Net kullanın hocalar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

benim bi arkadaş sınıfta bi hocaya dalmıştı adamı altına alıp bi güzel yumruklamış sonra bi tanıdık bulup hastaneden uyduruk bi darp raporu almış sanki kendi dayak yemiş gibi onuda alıp karakola şikayet dilekçesi vermiş hoca beni dövdü diye karakoldan polisler falan sonra hoca yalvararak özür dileyerek şikayetini çekmesini istedi çocuk aldı şikayeti fırlamanın tekiydi çocuk mezun olana kadarda müdür dahil kimse ses çıkaramadı bazen hocada olsa kaşınıyolar işte  pratik zeka işi halletti tehdit edin valla bunlar bu dilden anlıyo

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Toplam Hit: 5772 Toplam Mesaj: 23