Recovery Genius

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adiyif
    adiyif's avatar
    Erkek
    kurduktan sonra hemen unınstal etme ıkı gun kullan bakalım sonra kaldır tekrar kur kac gunden baslayacak

İNSANLAR 50 YASINA KADAR SERVET KAZANMAK ICIN SAGLIGINI ,50 YASINDAN SONRA SAGLIGINI KAZANMAK ICIN SERVERTINI HARCAR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pishicobora
    pishicobora's avatar
    Erkek
    Bu siteye ilk defa takılıyorum... Dahah doğrusu ilk türk hacker sitesine üyeyüm.. Bu programın tüm crackleri var bende..
    Programın serialini aramayın program seriali internetten kontrol ediyor dolayisiyle seriali bi y.. yaramıyor.. programın patch dosyasını arayın.... patch yaptıktan sonra program çinceye çevriliyor.. ama onuda bilgisayardan az bucuk anlayanlar düzeltir HERHALDE.. neyse sizi fazla terletmiyeyim.. Adress: www.yesterday.com iyi arayın bulamzsanız bana mail çekin... emii
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hgucum
    hgucum's avatar
    Erkek
    Bu adresten indirmeyi deneyin.

http://www.exsys.co.il/exe/erg50.exe

Not: UNLOCK CODE Yardim konusunuda bir elatin ustadlar. bildiginiz gibi degil acayip derecede yardima ihtiyacim var.

Simdiden ilgilenenlere tesekkur ederim.

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır, aksi halde unutulur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral007
    kral007's avatar
    Erkek
    Net recovery Genius bakin activasyon disketi olmada kiramazsiniz onu . oda bir kiside var benim arakadasimda ama vermiyor kopek :)ben de bulamadim bulanlardan ricam bana gonderebilirlermi ???

asdas
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bdivrik
    bdivrik's avatar
    Erkek
    bide regeditden programının adının geçtiği yerleri silmeyi deneyin befasterda denediğimde olmuştu
    oda kurup kaldırdığımda kaldığı günden başlıyordu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pishicobora
    pishicobora's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bu programın türkçesine çevirilmiş hali var.. Size bi iilik yapıp bu programı verecem.. ama daha bitmedi. Bitince söz. Bide bu program sadece master la bitmiyor clientlerede ek gerekiyor.. Sitenin download bölümünde regedit daki değişikleri dosyalardaki değişiklikleri gösteren programlar var.. eğer programı kendini kırmak istiyorsanız. Onları kullanın işe yarayacağından eminim :).. Üstadımın dediği gibi Bilgi paylaşıkça çoğalır..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uzanet
    uzanet's avatar
    Erkek
    Merhaba.Aslını isterseniz bende bu program kurulu fakat
    ben kurmadım buna sonradan pach uygulandıgını biliyorum
    ama neti alt üst ettim yok abi kufur etmek istemiyorum ama şerefsizler oole bir sey yapmıski kimse kıramıyomu bu programı ayrıca burada bir arkadas bende var demis ben mail attım ama cevap vermedi. ona sesleniyorum kardes sayet elinde varsa nereden ve nasıl bulacagımızı solersen bizim icin daha kolay olur yada herhangi bir siteye filan upload ette.mahcu durumda kalmayalım.
    tesekkürler iyi çalışmalar (Bol crackli gunlerrr )

mayakim-manyaksin-manyaklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soner_alptuzun
    soner_alptuzun's avatar
    Erkek
    sevgili dostlar,
    sitenize yeni üye oldum.bu arada herkese merhaba.
    geçenlerde bana da bu program lazım oldu.baktım cidden crack dosyası yok bende en iyisi iş başa düştü kendim halledeyim dedim.ve programı kırdım.
    isteyen olursa bilgi verebilirim.full ve sorunsuz çalışıyor

ne demişler;bilgi paylaşmak içindir.
    adresim: soner_alptuzun@hotmail.com

not: bendeki versiyon ;net recovery genius 21st v2.1
    bu versiyonda ana makinadan ( server ) diğer makinalara mudahale edebiliyorsunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kuzey_2003
    kuzey_2003's avatar
    Erkek
    doslar selam kurtarma programları hakkında bilgim olmasında karşın bu programı çözemedim ( eh belli bir satten sonra kayış kopuyor ) program sağ toolbarda ikon olarak geliyor orda command ve parameters bolumu var sistem açılışında ise recover data yazısı geliyor ama wındowsa girince aynı tas aynı hamam çok çok rica olarak programın kullanımı bilen bir arkadaş var ise yardımcı olmasını istiyorum teşekkürler

aldatmayın dürüst olun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    ya baba ne programıki bu tüm milleti crackini bulmaya
    sevk ediyo?ben annamadım?sööleyin bi zahmet

bunch of idiots around me, yes everywhere.
Toplam Hit: 8465 Toplam Mesaj: 24