folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor - Torrenti Sev, Yeşili Koru, Kediye Mama Ver

Red Dead Redemption 2 PC'ye Geliyor - Torrenti Sev, Yeşili Koru, Kediye Mama Ver

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=SrXZp1o5Qcg

Rockstar kendi mağazasında ön siparişe açmış. Türkiye fiyatı 300 lira olacak. Sen PC kullanıcılarına üvey evlat muamalesi yap sonra 300 lira fiyat çek. Rockstar beyciğim kusura bakma torrentin yolları fiberden sevsin seni Max Payne'n.

RDR 2 minimum sistem gereksinimleri

İS: Win 7 SP1 (6.1.7601)

İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300

RAM: 8 GB

GPU: Nvidia GTX770 2 GB / AMD R9 280 3 GB

HDD: 150 GB

RDR 2 önerilen sistem gereksinimleri

İS: Win 10 – Nisan 2018 güncelleştirmesi (v1803)

İşlemci: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X

RAM: 12 GB

GPU: Nvidia GTX 1060 6 GB / AMD RX 480 4 GB

HDD: 150 GB

mkyb tarafından 09/Eki/19 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

bu kadar iyi pc yok ancak youtubedan izlicez :( 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Çare Google Stadia ama ondada sağlam internet bağlantısı gerekli. Nasıl bir ülkede yaşıyorsak bir yerden kurtarıyoruz bir yerden patlıyoruz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Çare Google Stadia ama ondada sağlam internet bağlantısı gerekli. Nasıl bir ülkede yaşıyorsak bir yerden kurtarıyoruz bir yerden patlıyoruz.

stadia tr ye gelmesi 2 yıl sürer.

bende nvidia 1050Ti 4GB var kaldırır heralde. ucuzluğa girince alırım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

kelvin modelini koymuşlar, graphic işlemci olarak, kıyasalayarak gtx 950 üstü min gereksinim istiyor. Bende 960m var, nasıl olur bilmem ama 150gb nedir abi

Edit; Ben seni nereye yükleyeceğim bro;

banneduser tarafından 10/Eki/19 07:24 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Abartıldığı kadar iyi oyun değil beyler.Bir gta 5 değil mesela.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benim pc mario dışında kaldırmıyor napcaz sadece izlicez.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

GTA ile çok alakası yok açık dünya oluşu, tps oluşu ve aynı firmanın yapıyor olması dışında. Ben RDR 1 i bitirdiğimde birdaha böyle oyun nereden bulacağım diye piskolojik çöküntüye girmiştim. 2. oyunu da aynı ölçüde başarılı duruyor. Muhtemelen çocuğun rızkından 300 TL kesip oyunu almam ancak torrent için heyecanla beklemedeyim.

İndia İndia !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

300tl ise iyi yine. Ben ps4 e amerika üzerinden almıştım daha dolar bu kadar uçmamıştı 260tlye gelmişti. Oyun çok iyi bu arada hani derler ya konsol sattıran oyun diye o klasmanda bir oyun. Ayrıca yakın zamanda rdr 1 i de bekliyorum ben pc ye grafikleri yenilenmiş bir şekilde.

Fiyat konusunda firmaların yapacak pek birşeyi yok. Dünyada neredeyse 20 yıldır sabit fiyatta oyunlar. İlk başlarda 50dolar-50euro-50pound standarttı sonradan 60 a çıkardılar ama bizi ülkede malesef böyle bir standart getirecek ne oyun satışı gerçekleşiyor ne de paramızın değeri bunu karşılıyor. Tamamen dışa bağlıyız bu konuda, ki dolar üzerinden bile gelmiyor bize avrupa üzerinden geldiği için 60euroya geliyor. 6.5(güncel kur)x60euro 390tl yani yine bize özel bir fiyat var ortada 90tl azımsanacak bir fark değil. Ancak bilkom gibi firmalar aracı olup oyun firmalarıyla özel anlaşma yaparsa belki birşeyler değişir, ki adamlar witcher 3'ü bu standartta getirdi 59.99tl den sattırmışlardı. Hele ki aral gibi distrübütörlerden alırsanız adamlar gümrük vergisi + kendi karlarını da koyup 600-700tlden oyun satıyorlar.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyun fiyatlarının bu halde olmasına sebep zaten Aral. Steam gibi dijital platformlar Aral yüzünden fazla fiyat kıramıyor. Rekabeti engelliyorlar. Zamanında rekabeti engelleme kurumundan sağlam para cezası yemişti Aral.

http://www.rekabet.gov.tr/File/?path=ROOT%2F1%2FDocuments%2FGerek%C3%A7eli%20Kurul%20Karar%C4%B1%2F16-37-628-279.pdf

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

GTA ile çok alakası yok açık dünya oluşu, tps oluşu ve aynı firmanın yapıyor olması dışında. Ben RDR 1 i bitirdiğimde birdaha böyle oyun nereden bulacağım diye piskolojik çöküntüye girmiştim. 2. oyunu da aynı ölçüde başarılı duruyor. Muhtemelen çocuğun rızkından 300 TL kesip oyunu almam ancak torrent için heyecanla beklemedeyim.

Neyse oynayın dediğimi anlarsınız. =) Rdr1 benide çok etkilemişti.

Toplam Hit: 4463 Toplam Mesaj: 34
atını seven kovboy