folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Redhack Türkiye Telefon Sistemini Ele Geçirdi Ve Medula‘Ya Da Sızdı!

Redhack Türkiye Telefon Sistemini Ele Geçirdi Ve Medula‘Ya Da Sızdı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

PTT ile Türk Telekom'un artık alakasının kalmadığını herkes bilir.

Dolayısıyla, eğer haber doğruysa, ele geçirdikleri sistem PTT'nin kurum için görüşmeleri için kullandığı kendi santralinin arayüzüdür. Bununla en fazla PTT'nin dahili hatlarını kurcalarlar. Ki o konuda da şüphelerim var.

Türk Telekom sistemleri ne bu kadar basit arayüzle yönetilebilecek kadar dandikdir, ne de tek bir arayüzü vardır.

Ekran görüntülerine tekrar baktım da, ekran görüntüleri bildiğimiz Posta Şirketimiz PTT ile bile alakalı olmayabilir. Herhangi bir PBX yada IP Telephony sunucusundan ekran görüntüsü almış dallamalar. Ciddilerse bu adamlar bildiğimiz mal.

MaviEkran tarafından 23/Eyl/12 00:36 tarihinde düzenlenmiştir

Blue Screen of Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Öyle olursa mal falan değil hocam bu adamlar zaten mal. Eminim para bile alıyorlardır bu kişiler.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo
    MaviEkran bunu yazdı

PTT ile Türk Telekom'un artık alakasının kalmadığını herkes bilir.

Dolayısıyla, eğer haber doğruysa, ele geçirdikleri sistem PTT'nin kurum için görüşmeleri için kullandığı kendi santralinin arayüzüdür. Bununla en fazla PTT'nin dahili hatlarını kurcalarlar. Ki o konuda da şüphelerim var.

Türk Telekom sistemleri ne bu kadar basit arayüzle yönetilebilecek kadar dandikdir, ne de tek bir arayüzü vardır.

Ekran görüntülerine tekrar baktım da, ekran görüntüleri bildiğimiz Posta Şirketimiz PTT ile bile alakalı olmayabilir. Herhangi bir PBX yada IP Telephony sunucusundan ekran görüntüsü almış dallamalar. Ciddilerse bu adamlar bildiğimiz mal.

Genel müdürleri aynı ve şu an PTT zararda gösteriliyor. TT alıcak PTT yi. Alakası yok diye birşey demek yanlış olur. Merak edenler araştırabilir. Bir devlet kurumunun nerelere sponsor yapılıp nasıl zarar ettirildiğini ve Araplara peşker çektirileceğini.

LeveragEffect tarafından 23/Eyl/12 14:20 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

redhack'ın kurucusunu buldum la galiba facebookdan da ekledim son derece normal bi hayat sürüyo kendisi.

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Hepsi hacker okan'ın işi diyorum inanmıyonuz amk.

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 7791 Toplam Mesaj: 26