folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Rehberimdeki Whatsapp Olanların Listesini Nasıl Alırım

Rehberimdeki Whatsapp Olanların Listesini Nasıl Alırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

arkadaşlar rehberimde  sadece whatsapp olanların listesini almak istiyorum bilgidiniz bir tool yada apk varmıdır ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Android kullanıyorsanız, rehber menüsündeki "Görüntülenecek Kişiler"den "Whatsapp"ı seçerek istediğiniz listeyi görüntüleyebilirsiniz.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Android kullanıyorsanız, rehber menüsündeki "Görüntülenecek Kişiler"den "Whatsapp"ı seçerek istediğiniz listeyi görüntüleyebilirsiniz.

göstermeyin, whatsapp temiz kalsın bari :D

der die das
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

hocam  dışarı export etmek istiyorum 

madrew  hocam korkma bişi yapmayacam :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Listeyi görüntüledikten sonra "İçe Aktar/Dışa Aktar" seçeneği var. Oradan "USB Belleğine Dışa Aktar" seçeneğini kullanarak, "Tüm Dosyalar" klasörü altında oluşturulmuş listenizi görebilirsiniz. Ancak dosya .vcf uzantısı ile kaydedilir, dolayısıyla muhtemelen başka bir Android telefonda açmanız için yedek oluşturmuş oluyorsunuz. İstediğiniz .txt formatında bir liste ise nasıl yapılır bir fikrim yok.

Bende, cihaz hafızasına kayıtlı telefon numaraları hariç başka bir liste yok, daha doğrusu olmamasını sağladım :) O yüzden deneyemedim ama öyle olması gerekiyor. Cihazınızdaki telefon rehberini de bu şekilde yedekleyebilirsiniz.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Listeyi görüntüledikten sonra "İçe Aktar/Dışa Aktar" seçeneği var. Oradan "USB Belleğine Dışa Aktar" seçeneğini kullanarak, "Tüm Dosyalar" klasörü altında oluşturulmuş listenizi görebilirsiniz. Ancak dosya .vcf uzantısı ile kaydedilir, dolayısıyla muhtemelen başka bir Android telefonda açmanız için yedek oluşturmuş oluyorsunuz. İstediğiniz .txt formatında bir liste ise nasıl yapılır bir fikrim yok.

Bende, cihaz hafızasına kayıtlı telefon numaraları hariç başka bir liste yok, daha doğrusu olmamasını sağladım :) O yüzden deneyemedim ama öyle olması gerekiyor. Cihazınızdaki telefon rehberini de bu şekilde yedekleyebilirsiniz.

tüm kişiler degilde sadece  whatsapp kullananları istiyorum ben

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Rehber-görüntülenecek kişiler-whatsapp-ice/dışa aktar- usb bellek. 

Bu şekilde olmuyor mu? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Rehber-görüntülenecek kişiler-whatsapp-ice/dışa aktar- usb bellek. 

Bu şekilde olmuyor mu? 

cyanogenmod yüklü sanırım ondan öyle bir seçenek çıkmadı   başka telefonda deneyeyim bakayım .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı

"Görüntülenecek Kişiler" kısmında "Whatsapp" listesini seçtikten sonra mevcut liste açıkken "İçe aktar/Dışa aktar" yaparsanız yalnızca istediğiniz listeyi almış olursunuz. Ama kullandığınız ROM'da öyle bir seçenek yoksa onu bilemiyorum.

Arkadaşım da aynı ROM'u kullanıyor. Ondan yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsem yazarım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    ElizaBeTH bunu yazdı

"Görüntülenecek Kişiler" kısmında "Whatsapp" listesini seçtikten sonra mevcut liste açıkken "İçe aktar/Dışa aktar" yaparsanız yalnızca istediğiniz listeyi almış olursunuz. Ama kullandığınız ROM'da öyle bir seçenek yoksa onu bilemiyorum.

Arkadaşım da aynı ROM'u kullanıyor. Ondan yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsem yazarım.

teşekkürler  bende bakınıyorum  olursa yazacam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Öğrendiğime göre Cyanogenmod'da rehber listesini filtreleyemiyormuşsunuz. O nedenle o menüyü göremediniz muhtemelen. Başka nasıl yapılır bilmiyorum ama.

Bir çözüm yolu; rehberinizin tamamının yedeğini alır, elinizin altında ulaşabildiğiniz Stock ROM kullanan bir Android cihaza yedeği yükleyerek rehberi filtreleyebilir ve oradan tekrar Whatsapp listesi yedeği alabilirsiniz.

Toplam Hit: 1156 Toplam Mesaj: 12