Reklam Sorunu Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alezsian
    Alezsian's avatar
    Erkek

Muhterem cemaat selamlar, size bir sorum olacak. Oğlum kullandığı android tablette ufak tefek oyunlar oynuyor her zaman yanında olamamakla birlikte çıkan absürt reklamları bir şekilde nasıl engellenir diye sormak istediğim. Bu konuda kullandığınız bir yöntem yada uygulama varsa paylaşırsanız minnettar kalırım.

You Will Never Walk Alone
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Ben genel olarak pek pahalı bişey değilse satın alıp geçiyorum. Ama kotası var. Her ay sadece bir oyun.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alezsian
    Alezsian's avatar
    Erkek

Hocam ücretli olanları bende öyle yapıyorum fakat ücretsiz olanlarada takılıyor malesef onlarda da reklam olayına bir türlü çözüm bulamadım. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Adguardla oyun içi reklamları engelledim hocam. sıfır reklam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bu arada bunu araştıracaktım iyi oldu konusu, @joe_black ios için de işe yarıyorsa bi deneyeyim ben de. çocuğa oyun gününde ipad'i veriyorum sikko sikko reklamlar çıkıyormuş dün bi bakayım dedim, youtube'da kendim bişiler izlerken bile "mafya oyunu" adı altında duşta tecavüz shnesi olan oyununr eklamı geldi amk bu nedir böle. 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

hocam NextDns kurulumu yap, ben yıllardır kullanıyorum hiçbir uygulamada reklam yok, lakin oyunlarda reklam izle - kazan mantığı varsa onu da engeller.

Frontend Dev.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

aynı dert bende de var :D çocuklar aptal aptal reklam izliyor adguard kurulum da oyunlarda sıkıntı oluyor mu 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alezsian
    Alezsian's avatar
    Erkek

joe_black ve Webci58 hocam eyvallah bi deneyeyim umarım işimi görür yoksa çocuklara aptal saptal şeylere maruz bırakmış oluyoruz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtartunga
    yamtartunga's avatar
    Erkek

Modeminizden reklam engelliyici kurun dns yada varsa uygulama eklenti desteği o şekilde kuruverin tamamdır. Youtube haricinde tüm sitelerde çalışacaktır.

Eskilerden.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

bu dns adreslerini cihaza girersen sadece onda... modeme girersen o modeme bağlanan tüm cihazlarda uygulanır.

eğer daha farklı şeyler istersen şunu incele
    https://adguard-dns.io/kb/tr/general/dns-providers/

yunusdogan tarafından 05/Mar/24 12:27 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

bu arada bunu araştıracaktım iyi oldu konusu, @joe_black ios için de işe yarıyorsa bi deneyeyim ben de. çocuğa oyun gününde ipad'i veriyorum sikko sikko reklamlar çıkıyormuş dün bi bakayım dedim, youtube'da kendim bişiler izlerken bile "mafya oyunu" adı altında duşta tecavüz shnesi olan oyununr eklamı geldi amk bu nedir böle. 

Hocam youtube ben çözüm bulamadım kalıcı olarak premium kullanıyorum. en son 145 lira ödedim Nays ile ödedim 73 lira geri yattı. 5 kişi toplam 9 cihazda kullanıyoruz.(5 telefon 2 ipad 2 pc)

adguard profili yükledim ipad ve iphoneda sıfır reklam.

oyunda reklam izleyip bişiler kazanıyosan o da olmuyor. istesen de reklam izleyemiyorsun :d

chrome safari ve oyunlarda komple kalkıyo reklam.

https://www.tahribat.com/forum/iphoneda-adguard-dns-kullanmak-253596

şu konudan profili indirebilirsin hocam.

Toplam Hit: 266 Toplam Mesaj: 11
oyun andorid reklam reklam engelleme