folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Renegadealien"A Soru (Diğerleri De Ceaplayabilir)

Renegadealien"A Soru (Diğerleri De Ceaplayabilir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destroyervirus
    destroyervirus's avatar
    Erkek
    selam kardeş, cooler master ve overclock ne demek? (cooler master işlemciyi soğutmayla ilgili bişey ama nasıl bi parça olduğunu ve bilgisayara nasıl takacağımı anlatırsan sevinirim, işim tasarım olduğu için donanımdan pek anlamıyorum da ...)

Ne kadar bilirsen bil, anlatacakların karşındakinin anlayacağı kadardır. MEVLANA
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeSPoT
    DeSPoT's avatar
    Erkek
    daha iyi bi başlık atsan insanlar daha çok yardımcı olurdu. renegedealien in cevabını bekle madem.

diğerleri de cevaplayabilir ?? peh
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    :) destroy darıldık.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destroyervirus
    destroyervirus's avatar
    Erkek
    pardon arkadaşlar darılmayın yav cooler master"ı renegadealien"ın mesajında gördüm de ondan ona sorma ihtiyacı hissettim, bi de forumda en fazla onun mesajlarını görüyorum,amd işlemciler cooler masterla kullanılırsa iyi olur diyodu, renegadealien amd aşığı bildiğim kadarıyla, amd"yi iyi bilen adam neden cooler master kullanılacağını iyi bilmez mi? gerçi tek bilen o değildir ama neyse... boka sardı galiba

Ne kadar bilirsen bil, anlatacakların karşındakinin anlayacağı kadardır. MEVLANA
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    özel msj diye bisey var

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hates
    Hates's avatar
    Erkek
    selam kardeş, cooler master ve overclock ne demek? (cooler master işlemciyi soğutmayla ilgili bişey ama nasıl bi parça olduğunu ve bilgisayara nasıl takacağımı anlatırsan sevinirim, işim tasarım olduğu için donanımdan pek anlamıyorum da ...)

destroyervirus bunu yazdı:
    -----------------------------
    pardon arkadaşlar darılmayın yav cooler master"ı renegadealien"ın mesajında gördüm de ondan ona sorma ihtiyacı hissettim, bi de forumda en fazla onun mesajlarını görüyorum,amd işlemciler cooler masterla kullanılırsa iyi olur diyodu, renegadealien amd aşığı bildiğim kadarıyla, amd"yi iyi bilen adam neden cooler master kullanılacağını iyi bilmez mi? gerçi tek bilen o değildir ama neyse... boka sardı galiba
    -----------------------------

ikisini deyazmışın harbi alındım sana bence diğerlerininde dediğigibi bekle adamın cevaplasın bende çok zor bir konusandım
    Bakşimdi eline bir tornavida alıyorsun kasanın kapağnı açıyorsun işlemcinin fanını söküyorsun elindeki parçayı koyup üstüne mantık yürütüyorsun nasıl olabilirdiye sökerken diğerine dikkat et geri takamazsın felan sonra mantığı yürütüyorsun vidalarq görefelan yani uzun iş şimdi anlatmıyım bence kime açtıysan o yazsın msg sana cevap olarak bekle yani
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TuRtLe_sOuP
    TuRtLe_sOuP's avatar
    Erkek
    arkadaşım coolerin ne kadar iyi olursa olsun overclock olayıyla ilgili sorunlar mutlaka yaşarsın. bunlar durduk yere resetlenme donma kitlenme gbi sorunları doğurur işlemcini yakabilirsin. sana tavsiyem yeni bi işlemci alman.

icq133354444 windowsmessenger:turtle_soup07@yahoo.com CopyRigHT bY TuRtLe_sOuP
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    coolermaster fandır
    overclock olayıda işlemcinin akımını artırıp daha fazla ısınırken daha hızlı çalışmasını sağlar.

ftw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destroyervirus
    destroyervirus's avatar
    Erkek
    saol pezo

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Cevaplayalım..

cooler mastelar bir fan çeşitidir...Bu ismin geçmesinin sebebi ise bu marka fanların gerçekten çok kaliteli olması ve amd tarafından tavsiye edilmesinden dolayı...

ayrıyetende ürün yelpazesi çok geniş.. ayarlı fanlardan sessizler.. uçak motoru kadar olandan çelik pervaneli fanlara kadar bir çok çeşiti var...

aşşağıdfa bir çok ürününün resimini koydum.
    bak bu hdd soğutucusu.. manyak demi :)

bu kasa soğutucularından.

aletteki asalete bak :)

oy oy oyyyy

buda neonlu lardan :)

ya işte devamlı ismine etmemizn nedenlerinden birisi :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    :)) en alttakini Kullaniyorum

Laaaaaan.
Toplam Hit: 4005 Toplam Mesaj: 14