Rent A Car Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek

Merhabalar ;

Başlıktanda anlaşılacağı üzere bana basit ve türkçe bi rent a car programı lazım arşivinde falan olan varsa çok makbule geçer müridler yardımlarınızı bekliyorum...

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Program değil de online Rent A Car sistemimiz var. Müşteri takibi, araç takibi, kasa takibi, rezervasyon vb özelliklere sahip. Ilgilenirseniz pm ile ulaşın. 

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek

Cevap verecek başka kimse var mı_?

byincesu tarafından 08/Eki/14 14:54 tarihinde düzenlenmiştir

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

akinsoft'tan alma

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

akinsoft'tan alma

tecrübelerini paylaşır mısn hocam _?

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    byincesu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

akinsoft'tan alma

ortagimin arkadasi benden yazmami istedi 4.000'e yazarim dedim. oda gidip akinsoft almis. 2 kullanici 15 araclik versionu 250tl gibi bir paraya almis canavar gibi program filan diyordu. banada surekli laf sokuyordu. gecen gun gittim 16. araci ekletmek istemis 50 araclik ve 5 kullanicilik versiona gecmek icin 6.000 lira istemisler. yeni kufurler ogreniyordu.

Edit : arac sayisi hakkinda emin degilim hatirladigim kadari ile boyle yada buna yakin seylerdi.

rakkoc tarafından 08/Eki/14 19:32 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    byincesu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

akinsoft'tan alma

ortagimin arkadasi benden yazmami istedi 4.000'e yazarim dedim. oda gidip akinsoft almis. 2 kullanici 15 araclik versionu 250tl gibi bir paraya almis canavar gibi program filan diyordu. banada surekli laf sokuyordu. gecen gun gittim 16. araci ekletmek istemis 50 araclik ve 5 kullanicilik versiona gecmek icin 6.000 lira istemisler. yeni kufurler ogreniyordu.

Edit : arac sayisi hakkinda emin degilim hatirladigim kadari ile boyle yada buna yakin seylerdi.

online script tarzı bişi yapıcan olmadı 20dolar gibi bişi...

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    byincesu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    byincesu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

akinsoft'tan alma

bak bu olabilir ama bunun icin mesela 10 tane musteri hazir olmasi lazim. oturup istedigi ozelliklerde arac kiralama yazilimini online yapacaksin. Kredikarti pos cihazi vs ile de entegrasyonunu hazirlayacaksin.

Adam gerektiginde arac teslim aninda ipad ile iki tikta aracin neresinde ne var kaza tutanagi vs yi dolduracak. yapilamayacak sey degilde ayik 20-25 dolardan bunu pazarliyabilirmisin o kismi onemli. Benim parca parca pazarlama yapacak adamim yok

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    byincesu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    byincesu bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

akinsoft'tan alma

bak bu olabilir ama bunun icin mesela 10 tane musteri hazir olmasi lazim. oturup istedigi ozelliklerde arac kiralama yazilimini online yapacaksin. Kredikarti pos cihazi vs ile de entegrasyonunu hazirlayacaksin.

Adam gerektiginde arac teslim aninda ipad ile iki tikta aracin neresinde ne var kaza tutanagi vs yi dolduracak. yapilamayacak sey degilde ayik 20-25 dolardan bunu pazarliyabilirmisin o kismi onemli. Benim parca parca pazarlama yapacak adamim yok

Haklısın hocam :) 

...
Toplam Hit: 2362 Toplam Mesaj: 15