folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Replika New Balance Ayakkabı Sıfır

Replika New Balance Ayakkabı Sıfır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

400 TL verdim ( 250 tl ye indirimli olanı alacaktım ama hatun ısrar etti ) hediye çekimle bana bedavaya geldi ancak new balance alacaksın yılda 2 tane arkana bakmayacaksın

günün 9 saati ayakta çalışan biri olarak söylemeliyim ki düzgün ayakkabı çok önemli , converselerle veya başka ayakkabılarla o kadar saat ayakta kalabilenlere helal olsun 

ben 1 gün new balance dışında ayakkabı giysem 2. gün deli gibi ağrıyor ayaklarım

yani orjinal nb ye her  türlü para helal olsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

400 TL verdim ( 250 tl ye indirimli olanı alacaktım ama hatun ısrar etti ) hediye çekimle bana bedavaya geldi ancak new balance alacaksın yılda 2 tane arkana bakmayacaksın

günün 9 saati ayakta çalışan biri olarak söylemeliyim ki düzgün ayakkabı çok önemli , converselerle veya başka ayakkabılarla o kadar saat ayakta kalabilenlere helal olsun 

ben 1 gün new balance dışında ayakkabı giysem 2. gün deli gibi ağrıyor ayaklarım

yani orjinal nb ye her  türlü para helal olsun

ayakkabı orjinal olmalı ve hanı devamlı ayaktaysan olmuyor ben converse dısında ayakkabı gıymem 10 senedir ama cok uzun ayakta kalmam bazen slikon tabanlık kullanırım. 

newbalance cok rahattır , reebok tr çok tutulmaz ama çok rahattır. nike ın bır modelını kullanmıstım kosu ayakkabısıydı lisedeyken renk onemlı ama niketa fılan duzgun renk bulamıyorum . kıyafetlerle alakalı bır durum bır tane mavi kot giymezken kıyafetlerım siyah yeşil gri iken tutupta kırmızı turuncu mavı ayakkabı olmuyor. 

newbalancete komple siyah logoda sıyah bulsam alacagım ama bulamadım 

bu arada bazı sıtelerde cakma ayakakbı bıle satıyorlar. bır ara hepsıburadada 20tl e converse satıyorlardı ustelık bır alana bır bedava mıydı neydı aldım ayakkabıları tabanları fılan ınceydı dikkat etmek lazım 

hipokondriyak tarafından 27/May/16 03:22 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2648 Toplam Mesaj: 13
ayakkabı sıfır new replik newbalance