folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Requiem For A Dream Hakkında

Requiem For A Dream Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
    Sk8er bunu yazdı:
    -----------------------------

@beyinsiz,jordanor

beyenmek die birşey yoktur beğenmek'tir o (türkçe profuyum demiyorum ama alt mahalle kızları bu hataları yapıyor.)

Ayrıca yeri gelmişken herkez değil herkes ve en gıcık olduğum konu cam : kæm diye okunur eğer türkçe okumak ta istiyosan kamera de o ne ya cam diye okuyo (küfür yasak anladınız siz onu).

neyse konuya dönelim hacım ben hala müziğini suysam bile bi ürküntü bi sevimsizlik dolar içime ama herkes etkilencek diyede birşey yok tabiki...

elimden geldıgınce dıkkat etmeye calısırım aynı zamanda hızlı yazmaya eğer bukadar Turkce'ye onem veriyorsun bunu takma adindan baslayarak yapabilirsin

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

film benim de fazla hoşuma gitmemişti sıkıılıp bazı yerlerini sardırmıştım

film daha cok ne biliim belgesel tadında sanki gençlerin nasıl bir yolda ilerledigini gostermek istemişller sanki

filmin tek güzel şeysi harika bir müzige sahip olması diyebilirim 

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Bana kalırsa bu bi tür psikolojik bişi.. herkes "voouuvv, süper, kesinlikle izle, çok etkileneceksin, bilmem ne.." fln dediği için şartlanma psikolojisine giriyoruz.. film başladığı andan itibaren süper ötesi, hayallerimizin sınırlarını aşan muhteşem bişey bekliyoruz ve ona odaklanıyoruz.. filmi kaçırıyoruz bi yerde ve film bitince bi bakıyoruz "aaa bu muymuş yani .." diyoruz.. o yüksek beklentilerimizi karşılamadığı için..

Bana çok fazla olur bu film, müzik ya da herhangi bişi farketmiyor :).. o yüzden bişey izleyip ya da dinleyeceğim zaman kulak tıkarım tüm yorumlara ve öle hiç bi etki altında kalmadan izlemeye çalışırım.. 

allcolorsarebeautiful.net
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    Sk8er bunu yazdı:

@beyinsiz,jordanor

beyenmek die birşey yoktur beğenmek'tir o (türkçe profuyum demiyorum ama alt mahalle kızları bu hataları yapıyor.)

Ayrıca yeri gelmişken herkez değil herkes ve en gıcık olduğum konu cam : kæm diye okunur eğer türkçe okumak ta istiyosan kamera de o ne ya cam diye okuyo (küfür yasak anladınız siz onu).

neyse konuya dönelim hacım ben hala müziğini suysam bile bi ürküntü bi sevimsizlik dolar içime ama herkes etkilencek diyede birşey yok tabiki...

höa:S benle ne alakası var bu yazdıklarının ben dedimki:

" herkez izle,cok beyencen mühtiş izle izle izle süper film oo kesinlilkle izme mükemmel bişi en sevdiğim film izle izle izle .... dediği için olabilir :/ "

bir tek ben böyle düşünmüyom. arkadaş ayrıntılı açıklamış

Stigma bunu yazdı:

Bana kalırsa bu bi tür psikolojik bişi.. herkes "voouuvv, süper, kesinlikle izle, çok etkileneceksin, bilmem ne.." fln dediği için şartlanma psikolojisine giriyoruz.. film başladığı andan itibaren süper ötesi, hayallerimizin sınırlarını aşan muhteşem bişey bekliyoruz ve ona odaklanıyoruz.. filmi kaçırıyoruz bi yerde ve film bitince bi bakıyoruz "aaa bu muymuş yani .." diyoruz.. o yüksek beklentilerimizi karşılamadığı için..

Bana çok fazla olur bu film, müzik ya da herhangi bişi farketmiyor :).. o yüzden bişey izleyip ya da dinleyeceğim zaman kulak tıkarım tüm yorumlara ve öle hiç bi etki altında kalmadan izlemeye çalışırım.. 

[36073-anarsistherif]*20.07.15
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    beenmedin çünkü bok gbi bi film... götik bi film iğrenç  bi film...

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek
    JordanoR bunu yazdı:
    Sk8er bunu yazdı:

@beyinsiz,jordanor

höa:S benle ne alakası var bu yazdıklarının ben dedimki:

" herkez izle,cok beyencen mühtiş izle izle izle süper film oo kesinlilkle izme mükemmel bişi en sevdiğim film izle izle izle .... dediği için olabilir :/ "

bir tek ben böyle düşünmüyom. arkadaş ayrıntılı açıklamış

altı çizili kelimelere bi bak istersen ;) 

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

@ski8yer

sen once nickinden başla :|

konuyu dağıtmayalım...

[36073-anarsistherif]*20.07.15
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Biraz hort a kaçıcak ama :) Bu gece izleme fırsatı buldum, bişeyler karalamadan edemedim :)

Öncelikle filmi depresifken izlemeyin derim çünkü acayip potansiyel yaratıyo. Verilmek istenen mesajı da çok açık bir şekilde sunmuşlar. Görünen tarafı uyuşturucu denen illete bulaşırsanız böyle olur falan filan.. ama bundan ziyade "bağımlılık" içten içe işlenmiş sanki. uyuşturucuya, sevgiye, aşka, paraya, dostluğa, iyiye, kötüye, düşünceye, en önemlisi de hayallere ve içinde bulunulan duruma bağımlılık.. bu uyuşturucudan daha beter olsa gerek..

Filmin sonunda bazı sahneleri midem kaldırmadı ama izlenmeye değer bi film gerçekten.. soundtrack i de güzel :)

allcolorsarebeautiful.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Stigma bunu yazdı:

Biraz hort a kaçıcak ama :) Bu gece izleme fırsatı buldum, bişeyler karalamadan edemedim :)

Öncelikle filmi depresifken izlemeyin derim çünkü acayip potansiyel yaratıyo. Verilmek istenen mesajı da çok açık bir şekilde sunmuşlar. Görünen tarafı uyuşturucu denen illete bulaşırsanız böyle olur falan filan.. ama bundan ziyade "bağımlılık" içten içe işlenmiş sanki. uyuşturucuya, sevgiye, aşka, paraya, dostluğa, iyiye, kötüye, düşünceye, en önemlisi de hayallere ve içinde bulunulan duruma bağımlılık.. bu uyuşturucudan daha beter olsa gerek..

Filmin sonunda bazı sahneleri midem kaldırmadı ama izlenmeye değer bi film gerçekten.. soundtrack i de güzel :)

tekrar biraz hortatmaya girecek sanırım :)

moralim bozuktu evde tektim dedim şu filmi çok övdüler bi bakiim bidaa hiç bi filmi övmeyin yada bi uyarı koyun moraliniz bozukken izlemeyin diye :) 

işin kötü tarafı soundtrack ı haberlerde programlarda her yerde çalıyo her duyduumda moralim bozulacak şimdi :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Hayatında hiç uyuşturucu-antidepresan-alkol sorunu olmamışsa kendinle hiç ilişkilendiremiyorsan normal.
    Herkesin beğendiği filmler aksiyon filmleri sadece...
    Sadece bişeyler yaşamış insanları etkileyenler dram.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
Toplam Hit: 3077 Toplam Mesaj: 25