folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Resimlerle İstanbul Sel

Resimlerle İstanbul Sel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Anlaşılan o ki sökülen kollektörler topbaşın cebine vatandaşın g.tüne girdi. Tek başına iş başına, Sen İstanbullusun büyük düşün! :P bu var ya bu sel falan hikaye kesin laikçilerin suçu, ulan hep bu laikçiler yüzünden oluyor, oruç tutmazsan namaz kılmazsan tabi sel gelir vurur, hoca zaten hızlı tren de laikçiler yüzünden devrilmişti asacan bu baykalı, rektörleri de sallandıracan taksimde! bak ondan sonra yağmur-sel kalıyor mu... Başımıza taş yağacak a.q. s)

Görmezden gelmek vicdanı olanların tavrı olamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    Kadir Topbaş selin suçlunun 44 yıllık CHP iktidarı olduğunu söylüyor. "44 yıllık CHP tahribatı" dedi utanmadan. Atatürk dönemini de tahribatın içine sokuyor olmalı. İnönü dönemi 1950 öncesi 12 yıl. Daha sonra CHP kısa aralarla olsa olsa 10 yıl iktidarda kalmıştır. Taş çatlasın 25 yıl (o da ...50 sene önce) üzerine 15 yıl Atatürk dönemini koy eder 40 yıl. Herhalde Kurtuluş Savaşı'nı da tahribat yıllarının içine koyuyor.

gerçekler örtülmek isteniyor. Mustafa Kemal"e gerçekten sahip çıkanlar varsa onlar da bizleriz. Onun İstiklal-i tam prensibini, ve onun istiklal-i tam Türkiye idealini yalnızca biz devam ettiriyoruz.Türkiye"nin bağımsızlığından başka bir şey istemedim.Bundan dolayı da ölümden korkmuyoruz.Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye"nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum. DENİZ GEZMİŞ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    Aslında acil bir şekilde kadınların parfum hastalığı bilinçlendirilerek kontrol altına alınmalı.Tüm dünyada bu yapılmalı bence..
    Hem kocaları rahatlar hem buzullar ve atmosfer :)

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime...... http://www.superusak.com ne yapmak istediğimi bilemeden ortaya çıkan devrimci çalışmam :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

2010 sel başkenti :)

ihalelere ne arabalar çıkar şimdi sel hasarlı :)

şaka bi yana ölenlere Allahtan rahmet diliyorum

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

"BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR..." (hıhı ne demessin) :) "DURMAK YOK YOLA DEVAM" (yollar kapalı) :)

Yazıklar olsun Topbaş! Bu günleride mi görücektik ? şu hale baq :D

Ölenlere Allah rahmet eylesin.

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

diğer ülkelere her yıl hortum vb şeyler oluyor adamların yapı banamısın demiyo sanırım yada biz göremiyoz.

benim gördüğüm discovery channelda adamlar zırhlı araclarıyla hortumun dibine kadar yaklasarak kameraya kayıt yaptıkları.

(:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    bu resimleri qören yabancilar film çekiolar sanacak :-/

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

elektrikler kesildi diye istifa eden bakanlar vardı bu dünyada :) ama yıllardır akp tayfasının başkan oldugu ilde 2-3 gün yağan yağmur bu hallere düşürüyorsa bizi ve suçu başkalarına atıyorlarsa, söylenecek hiçbirşey yok. boşuna insanların bunları korumaktan vazgeçiceklerini düşünmeyin. çıkıp deseki 'kötü altyapı yüzünden hasar tahminimizden daha büyük oldu, bu yüzden halkımızdan özür diliyoruz ve elimizden geldigince yaraları sarıp düzelmeye başlayacagız.şüphesizki bu olayların yaşanmasında bu çarpık kentleşmede emegi geçen herkesin parmagı vardır.'

bizde çıksak alkışlasak. ama dürüst insan bize ters, alerjimiz var :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Benim Hala Aklım Almıyor Su Nasıl O Kadar Yükseldi ?,Çoğu Mağdur İnsan Baraj Kapaklarını Açmışlar Diyor Ve İnsanların Böyle Dediğini Duyunca Aklıma ''Baraj Taşabilir Diye Baraj Kapaklarını Açmak'' Fikri Geliyor Bilemiyorum :/

Ayrıca Zarar Büyük Allah Türklere Yardım Etsin. 

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek

2010'da

%3c010da

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
Toplam Hit: 2675 Toplam Mesaj: 21