folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Resmi Dolandırıcılar

Resmi Dolandırıcılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Bugün beni 0212 703 48 32 nolu numaradan aradılar. Biz General Asistanlık İcra Bölümünden arıyorum. Bizden sağlık sigortası almışsınız falan filan sıraladı. Borcunuzu ödemezseniz sizi dava edeceğiz kapatmak için ptt den 300 TL General Asistanlığa yatırın dedi.

La yeter dedim. Her sene beni arayıp para istiyorsunuz. Sesinizi kaydetip sizi Polise şikayet edeceğim. Öyle dediğimde bu sefer adamın nazikliği gitti. Çok korktum falan filan dalga geçince benim tavan yaptı şarterler kapat lan konçik dedim. Yüzüne kapattım. bir kaç defa aradı bana neden konçik dedin diyor. Dedim konçiğin ne demek olduğunu biliyor musun. Dedi yok (Bende bilmiyordum meğersem çıra kütüğüymüş) Konçik bir futbolcunun adı dedim. Kapattım yüzüne.

Ararlarsa dikkat edin. 

Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim. Bu tarz konular için Vukuatlar kategorisini kullanalım.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

ttnet

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel asistanlıktır hocam o. Generali sigortanın ismine benziyor diye seçmişler.

mkyb tarafından 12/May/17 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

konçik : /

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Bugün beni 0212 703 48 32 nolu numaradan aradılar. Biz General Asistanlık İcra Bölümünden arıyorum. Bizden sağlık sigortası almışsınız falan filan sıraladı. Borcunuzu ödemezseniz sizi dava edeceğiz kapatmak için ptt den 300 TL General Asistanlığa yatırın dedi.

La yeter dedim. Her sene beni arayıp para istiyorsunuz. Sesinizi kaydetip sizi Polise şikayet edeceğim. Öyle dediğimde bu sefer adamın nazikliği gitti. Çok korktum falan filan dalga geçince benim tavan yaptı şarterler kapat lan konçik dedim. Yüzüne kapattım. bir kaç defa aradı bana neden konçik dedin diyor. Dedim konçiğin ne demek olduğunu biliyor musun. Dedi yok (Bende bilmiyordum meğersem çıra kütüğüymüş) Konçik bir futbolcunun adı dedim. Kapattım yüzüne.

Ararlarsa dikkat edin. 

resmi dolandırıcı değil hocam onlar ferdi kaza sigortası falan satıyolar aslında satmıyolar sosyal mühendislik yapıyolar ve mk cocukları yasalarda boslukdan yararlanıp cezada almıyolar böle bi kaçtane tanıdıgım efsane para vurdu tabi sonu perişandı ama yine de alayının amk sana bir sey olmasın.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Konçik :D :D

Kullanırım ben bunu :D

Wingardium Leviosa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

#konçik

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

tuttum bunu #konçik ahahah 

lan ne vardı şu site yönetimimi azıcık bizi umursasaydı da hashtag filan olsaydı :D 

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Bunun kafiyesi de var konçik mera konçik opera :d

Konçikistan

Konçik vera

Doğaçlama :d

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mihni
    mihni's avatar
    Erkek

Millet gene eğlencesinde :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Cuma günü saat 15'den sonra milletin kafa uçuyor ondan eğlence mod iyi oluyor :)

Wingardium Leviosa
Toplam Hit: 4978 Toplam Mesaj: 31
dolandırıcı