Resmin Arkasındaki Gölge Size Bişey Çağrıştırdı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

köşesine de tahribat.com yazın bari :)

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Deneme Bu Bir Test Yazısıdır. Umarım Bu Sefer Bu Postum gider.... :)

Edit.. : (Şu Edit eklentisinide Koysanızda kendimiz yazmasak fina olmeyacak. :) ) Sabahtandır bekliyorum, Flood Korumasının üzerimden kalkmasını Modemi açıp kapamayı yeni akıl ettim iyimi, Boşa beklemişim. :(

Anlamadımki, Bu gün fazla çenede yapmamıştım, Erken saatten beri site bana yorum hakkımı kapalı tuttu... Demekki neymiş Bundan sonra Böyle ettimi Modemi kapayacam muhaha ha Buldum taktiği. :)

Neyse Resimdeki Yakışıklı Kardeşim, Atatürke benzememiş Kanaatimce ama Tipleme bakışın Cüneyit Arkın çağrıştırıyor. :)

Ne Güzelde Bööle içtenlikle içinden geçeni paylaşmış, Canım benim... Tabi Bizim Fotoşopçu Canavarlara işde Çıkarırmış... :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    Allah'ım sana çok şükür yarabbim beterin beteri varmış.:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

İçimden geldi Bu Çalışmam Faruk Kardeşimize Hediyem olsun....

faruksinemalarda

Yahu Allahınızı Seversiniz Şu Bakışlara bakın... Gerçekten Jön bu yahu, Geleceği parlak Vesselam, İlerde Atatürk Rolüde Alabilir Film yapılırsa ilgili....

Şimdi değil ama İlerde Bakışlar Atatürkü andırabilir.. Şimdilik Cüno ile idare edicek, Maskeli Süvari ile Burdaki Konu Sürüyo. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek
    faruk_sahin bunu yazdı:
    -----------------------------
    nuggets54 bunu yazdı:
    Dayı sensin işte elinde telefon resim çekiyosun.Çakma Atatürk gibi olmuş arkadaki gölge onu diyosan?
    Hee hacım işte onu diyom..Resim geçen seneden fln kalma bi ara evin çatısına çıkmıştım.Orda telefonla resmimi çektim.Daha sonra bi baktım karşıdaki gölge Atatürk'ün Kocatepeye çıkışını anımsattı bana.Tamamen rastgele yani bnde bi paylaşiim dedim..

haha..bu nasil bir fantazi ki catida fotograf cekiyooo:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:

ahahahaha   gülmekten öldüm yaa  süper yapmışsınnn wallla    :DDDDDDDDDDDDD 

imzayı bıraktım basıyorum artık
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

bu nasıl hacılar iyi mi :) ?

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

1) o resim değil, fotoğraf...

2) o senin kendi gölgen ve apaçi tip-duruşundan başka da bi bok çağrıştırmadı.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:

faruksinemalarda

Yahu Allahınızı Seversiniz Şu Bakışlara bakın... Gerçekten Jön bu yahu, Geleceği parlak Vesselam, İlerde Atatürk Rolüde Alabilir Film yapılırsa ilgili....

Şimdi değil ama İlerde Bakışlar Atatürkü andırabilir.. Şimdilik Cüno ile idare edicek, Maskeli Süvari ile Burdaki Konu Sürüyo. :)

Dediğim gibi photoshop yapasınız diye koymamıştım fotoyu ama bu güzel olmuş :)

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

faruk_sahin bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:

Dediğim gibi photoshop yapasınız diye koymamıştım fotoyu ama bu güzel olmuş :)

İstemem yan cebime koy :)

Toplam Hit: 12370 Toplam Mesaj: 53