Restorasyon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Ultrasonic temizleyici 

Kumlama tamburu

Iyi is goruyorlar

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı

Ben de ikinci el bisiklet ve satranc takimi topluyorum uygun fiyata denk getirirsem. Bazen 200 km yol yaptigim da oluyor alabilmek icin.

Satranc takimlarini satmayi hic dusunmedim ama bisikletlerden temizleyip/onarip sattigim oldu. Tek bir bisiklet satisindan tum satranc takimlarinin (9 tane) masrafini cikarmistim bu arada.

Plakcalarim yok ama bilip sevdigim muzisyenlerin plaklarini da topluyorum. Belki gelecekte bi pikap alir dinlerim.

Yanlız bı bisiklet işi çok ciddi . 

El becerin varsa ciddi ciddi araştırıp yapmalısın. Deli paralar dönüyor. Hani ek iş gibi düşün. 

Arabanin arkasina bir bisiklet standi ayarlamaya calisiyorum. Onu halledebilirsem baska sehirlerden de alabilirim, guzel ilanlar denk geliyor bazen. Bir hevesle alinmis on numara bisikletler birkac defa kullanilip kaldirilmis kenara atilmis oluyor. 1-2 sezon yattiktan sonra da gercekten cok uygun fiyatlara satiliga cikariliyor.
    Bulundugum yerde bisiklet standlarinin 90%indan fazlasi ceki demirine gore uretilmis, benim arabada da o yok maalesef. Hem bu yuzden hem de tembellikten biraz geciktirmis oldum ama uygun fiyatli Thule OutWay denk getirirsem sonrasinda bisiklet isine daha cok zaman ayirabilirim.

Ben de klasik bisiklet topluyorum. 19 Bisiklet olmuş, en eskisini (1948 Automoto) gittim bizzat Antalya'dan kendim aldım (tavan üstü bisiklet taşıyıcı şart). Letgo'da eskisi kadar iyi olmasa da klasik bisiklet ilanları oluyor.

2020'den örnek bir çalışmam:

1968 Raleigh New Yorker

https://s6.dosya.tc/server17/9cm41o/IMG-20231114-WA0013.jpg.html 

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Vintage Laptop Project: Begin...

https://www.instagram.com/p/CzyJUncN98k/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

‎‎‎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    ERERESEL bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı

Ben de ikinci el bisiklet ve satranc takimi topluyorum uygun fiyata denk getirirsem. Bazen 200 km yol yaptigim da oluyor alabilmek icin.

Satranc takimlarini satmayi hic dusunmedim ama bisikletlerden temizleyip/onarip sattigim oldu. Tek bir bisiklet satisindan tum satranc takimlarinin (9 tane) masrafini cikarmistim bu arada.

Plakcalarim yok ama bilip sevdigim muzisyenlerin plaklarini da topluyorum. Belki gelecekte bi pikap alir dinlerim.

El becerin varsa ciddi ciddi araştırıp yapmalısın. Deli paralar dönüyor. Hani ek iş gibi düşün. 

Arabanin arkasina bir bisiklet standi ayarlamaya calisiyorum. Onu halledebilirsem baska sehirlerden de alabilirim, guzel ilanlar denk geliyor bazen. Bir hevesle alinmis on numara bisikletler birkac defa kullanilip kaldirilmis kenara atilmis oluyor. 1-2 sezon yattiktan sonra da gercekten cok uygun fiyatlara satiliga cikariliyor.
    Bulundugum yerde bisiklet standlarinin 90%indan fazlasi ceki demirine gore uretilmis, benim arabada da o yok maalesef. Hem bu yuzden hem de tembellikten biraz geciktirmis oldum ama uygun fiyatli Thule OutWay denk getirirsem sonrasinda bisiklet isine daha cok zaman ayirabilirim.

Ben de klasik bisiklet topluyorum. 19 Bisiklet olmuş, en eskisini (1948 Automoto) gittim bizzat Antalya'dan kendim aldım (tavan üstü bisiklet taşıyıcı şart). Letgo'da eskisi kadar iyi olmasa da klasik bisiklet ilanları oluyor.

1968 Raleigh New Yorker

Çok temiz iş çıkarmışsın hocam ellerine sağlık. Özendim vallahi gidip benim de bir şeyler arayıp düzenleyesim geldi :)

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Vintage Laptop Project sona erdi. 

Görseller Instagram hesabında.  

Okumak isteyenler için: https://justpaste.it/cs2yl

TiThousand tarafından 11/Ara/23 20:40 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı
    ERERESEL bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    JPriest bunu yazdı

1968 Raleigh New Yorker

Çok temiz iş çıkarmışsın hocam ellerine sağlık. Özendim vallahi gidip benim de bir şeyler arayıp düzenleyesim geldi :)

Teşekkür ederim Hocam. 1 Ay içinde 4 klasik bisiklet daha buldum, aldım. (2 Ad Hollanda, 1 Alman, 1 İsveç). Letgo bu aralar epey verimli 👍. 

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
Toplam Hit: 2361 Toplam Mesaj: 27
everything