folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Revolutiontt"De Fake Upload Yapamama Sorunu..

Revolutiontt"De Fake Upload Yapamama Sorunu..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Hacılar..Simdi diceksiniz ki fake upload felan yapmayin vs vs ..

ama cafedeyim, upload etmeye zamanim yok, ve torrent cidden cok guzel..RevolutionTT ise bi harika..

cok güzel dosya cekiyor..Sadece istedigim dosyalari indirebilmek icin fake upload yapmam lazim..

Nasil yapilacagi konusunda bi bilgisi olan var mi acaba ? .:)

NRPG RatioMaster 0.41   ve  RatioMaster 1.8.9  gibi programları yemiyor :)

Şu uyarıyı veriyor ; http://www.revolutiontt.net/forums.php?action=viewtopic&topicid=2607

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Aynen bazen Tl de bulamadığım film olunca oraya bakıyorum. İndirdikten sonra fake basamıyorum ratio kullanıyorum bende. Ama revo yemiyor.

Bilen birileri varsa ratio oranını düzeltme konusunda bende yardım istiyorum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

coLin bunu yazdı:
    -----------------------------

Aynen bazen Tl de bulamadığım film olunca oraya bakıyorum. İndirdikten sonra fake basamıyorum ratio kullanıyorum bende. Ama revo yemiyor.

Bilen birileri varsa ratio oranını düzeltme konusunda bende yardım istiyorum :)

aynen ya..Elimde olsa cidden upload ederim ama hem cafede hem de Türkiye şartlarında bu çok zor :S

TorrentLeech üyelikleri açtı mı ya ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

cuneyd bunu yazdı:

aynen ya..Elimde olsa cidden upload ederim ama hem cafede hem de Türkiye şartlarında bu çok zor :S

TorrentLeech üyelikleri açtı mı ya ?

Yok açık değil. Ama arada bir chat kanalında _woot_ nickli kişinin özeline email adresini yaz, otomatik olarak davetiye atabiliyor.

Bot değil kendisi normal insan :) Ama kafasına esince açıyor bu uygulamayı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sizin yüzünüzden Türkiye BitmeTV, SDBits gibi yerlerden banlanıyor. Bi gidin ya...

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Sizin yüzünüzden Türkiye BitmeTV, SDBits gibi yerlerden banlanıyor. Bi gidin ya...

Anlamiyosun sanirim..Bende elimden geldigince upload etmek isterim..Ama olmuyor iste napalım ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Konu up...

umarim bilen birileri cikar :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    icabetmez
    icabetmez's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utu
    utu's avatar
    Başarı Madalyası
    Erkek

http://www.ratiocheat.com web tabanli.

http://i45.tinypic.com/1zbte0j.jpg
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

icabetmez bunu yazdı:

http://www.seba14.org/2009/09/20/mratio-2010-public-final/

Şu işinizi görür :)

sende iş görüyor mu hoca ? denedin mi yani revolutionTT de felan ? :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

utu bunu yazdı:

http://www.ratiocheat.com web tabanli.

bu kesin ise yariyor mu ya :)

yariyorsa super :|

Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 16