folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder ROM Bulamıyorum [SAĞLIK PERSONELİ İÇİN ACİL YARDIM]

ROM Bulamıyorum [SAĞLIK PERSONELİ İÇİN ACİL YARDIM]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Hastane neden istenen özelliklerde cihaz tedarik etmiyor ki? Çok önemliyse ayarlasınlar niye sen strese giriyorsun? 2400 e mobin yiyen sen değil miydin yanlış mı hayıtlıyorum? Neyse vel hasıl Kurum ile aranan çözüm arası çurum var... Programın tablete göre olanını arasan daha az uğraşırsın bence. Kolay helsin.

dogrudur hocam fakat hastanede sevdigim birisinin cozmeye calistigi bir is o yuzden telas yaptim :) eski bir tablet var evde, yarin onu goturup deneyecegim. deneyip onda gore tablet alınacak onun pesindeyiz, tesekkurler abicim sanada.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    TheM4D bunu yazdı

alternatif uygulaması vardır illa, kameraya özel program olduğunu sanmıyorum. alternatif uygulamayla kullanılmaya devam edilebilir

program bu uygulamaya yonlendiriyormus sorumlumun dedigine gore. bir sacmalik var anlamadık.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim sözü geldi aklıma niyeyse. 

Neyse; bulabileceğine dair bir umudum yok o yüzden tüm hastane çalışanlarına haber verin bi şekilde birinde eski bi tablet vardır. 

Bluestack belki bir ihtimal olabilir bu arada veya çok elzemse bir laptoba da android kurabiliyor olman lazım. aklıma başka bi fikir gelmiyo. 

hocam eski bir tablet var evde maksimum 7dir, onu deneyecegiz yarin. olmazsa baska tablette once test edip sonra satin alacagiz. tesekkur ederim yorumun icin.

ayd tarafından 30/Mar/20 20:37 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Hastane neden istenen özelliklerde cihaz tedarik etmiyor ki? Çok önemliyse ayarlasınlar niye sen strese giriyorsun? 2400 e mobin yiyen sen değil miydin yanlış mı hayıtlıyorum? Neyse vel hasıl Kurum ile aranan çözüm arası çurum var... Programın tablete göre olanını arasan daha az uğraşırsın bence. Kolay helsin.

dogrudur hocam fakat hastanede sevdigim birisinin cozmeye calistigi bir is o yuzden telas yaptim :) eski bir tablet var evde, yarin onu goturup deneyecegim. deneyip onda gore tablet alınacak onun pesindeyiz, tesekkurler abicim sanada.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shenyaocn.android.usbcamera&hl=tr

Gereken Android sürümü : 4.3 ve sonrası

next next next install
Toplam Hit: 1780 Toplam Mesaj: 15
alcatel rom android downgrade rom