folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Ruhi Çenet Youtube Kanalı Çalınmış.

Ruhi Çenet Youtube Kanalı Çalınmış.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Bu lale yabanci icerikler yaptiginda Turkiye'den izlenmeleri engellemisti. Cunku Turk kullanici elemanin ne anlattigini anlamadigi icin videoya bakip cikiyordu, haliyle youtube algoritmasina gore gir - cik olunca kanal one cikmiyordu. Yani adam algoritmalara gore oynuyor. Sirf bu son olaydan sonra bile dunya backlink almistir, belki keklendi ama bilincli bir sekilde yapma ihtimali de var. Kanal buyuk olunca önünde sonunda geri alacaktir, aldigi backlink'ler de bonus olur.

Yabancı kanalı Türkiye'ye engellemeyi çok mantıklı buldum :)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

isim ruhi ye dondu falan ama kripto videolari duruyor hala. ilginc ilginc isler.

anca gidersin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Kanalı geri almış ama videolar komple gitmiş. 300k abone silinmiş

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

videoların gitmesi kötü olmuş yaw. tamam yedekleri vardır illaki ama okadar yorum ve etkileşim bilgileri gitti bakalım nasıl olcak bazen videodan çok altındaki yorumlardan edindiğimiz bilgilerden faydalanıyorduk. 8M kişinin önemi kalmadı valla kuru kabalık oldu toparlanması zor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Türkiye'yi çok sallamıyordu zaten son zamanlarda. Yabancı kanallarına daha ağırlık verip aylar sonra yerli content üretiyordu. Ripple'ın X te Top Tweet olduğu dönemde kanalının gitmesi el altından anlaşma gibi de olabilir emin olamadım. 300k abone falan bu adama koymaz. Zamanında bilinen 1-2 gamer da milyon abonelik kanallarını bu gibi yerlere satıp yenisini açmışlardı yeni başlangıçlar vs teraneler okuyarak. Bu adam medya gibi çalışırken böyle basit hataya düşmez gibi geliyor. Çok şüpheciyim ben bu konuda.

~
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

teknik olarak linke tıklayarak nasıl çaldırdığını bilen var mı? Bir yerde rat yediği hackerların remote desktop bağlandığı yazıyor

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    alli bunu yazdı

teknik olarak linke tıklayarak nasıl çaldırdığını bilen var mı? Bir yerde rat yediği hackerların remote desktop bağlandığı yazıyor

Kendi twitter hesabinda anlatmis

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

exe çalıştırmış. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

ya sıçacam ruhisine hiç de sevmiyorum bu adamı kendi açtığım konudan midem bulandı

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Sevmem...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 4523 Toplam Mesaj: 39
hack ripple ruhi çenet