folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Rüyada Gördüğümüz Kişiler Gerçek Midir?

Rüyada Gördüğümüz Kişiler Gerçek Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

beyin göz yardımıyla gördüğün herşeyin fotoğrafını çeker zaten o şekilde görüyoruz

beyin bunların arasından senin için önemli olanlarını hatırlayabileceğin şekilde kaydeder diğerlerini ise gerilere yollar çünkü önemsiz ayrıntılardır.

rüyandaki kadını daha önceden görmüşsündür.Görmemiş olman imkansız gibi birşey.

vücüdunu tabikide beynin kurguluyor.Fakat yüz çok karmaşıktır her insanın vücudu benzerdir fakat yüzleri çok farklı beyin vücudu rahatlıkla kurgularken yüzde bu özelliğini kullanamıyor.

biraz emin konuştum ama belirtiyim hiç bir bilgim yok bu konuda sadece beyin ile ilgili izlediğim belgesellerden aldığım bilgilerle yazdım bu yazıyı:)

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

bu rüyalarda özellikle cinsel içerikli rüyalarda şeytanın başrolde oynadıgını duymuştum, birde bu açıdan baksak :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

hayalgücünün eseridir çok normaldir. daha önce o objeyi görmüş olman gerekmez. beyin imajlar konusunda yaratıcıdır açıkcası

All is well
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

daha önce görmüş olma ihtimalin yüksek. mesela otobüsle a noktasında b noktasına gidiyorsun.b noktasına gelince a noktasındaki tabelaların isimlerini istesende hatırlayamazsın.sadece odaklandığın isimleri hatırlarsın.ama bi yerde a noktasındaki herhangi bir tabelanın lafı geçince nerede olduğu beyninde belirir.yerini tarif edebilirsin.önünden geçerken o tabelayı algılamamış,dikkat etmemiş olsan bile.aslında beynin resmin bütününü görür ama senin algıladığın bir kısmıdır.bu şuna benziyor.yabancılar çizgi filmelerinde ne alakaysa duvarda asılı çerçeveye iri göğüslü hatun portresi koyarlar.izlerken dikkat etsen bile zor görürsün.tamamen insanın aklını bulandırmaya,toplumu başka yerlere yönlendirmeye yöneliktir.konu biraz saptı ama...yani demek istediğim sende rüyandaki hatunu büyük ihtimal görmüşsündür.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bende bir  rüya gördüm... Psikolojim bozuldu... Adamın birini öldürdüm... Birde ben rüyamda geneldehep +18 görüyorum... Sabah kalktığımda banyo işi çıkıyor... Bundan nasıl kurtulurum...?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Pikacu bunu yazdı:
    -----------------------------

Bende bir  rüya gördüm... Psikolojim bozuldu... Adamın birini öldürdüm... Birde ben rüyamda geneldehep +18 görüyorum... Sabah kalktığımda banyo işi çıkıyor... Bundan nasıl kurtulurum...?

dalga gecmiyorum sevismen lazim

**EbMaRtEu**
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Pikacu bunu yazdı:

kanka sana bundan lazım :D

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Yatsı namazını kılmadan yatınca +18 rüya görüyorum, korkunç görünümlü yaratıklar , kadınlarla inanılmaz şeyler yapıyorum. Ve bazen uykudan kalktıktan sonra yaşayacağım şeyleri görüyorum :|. Araştırdım  sebebi 3 harfliler galiba. Başka alemlerden yaratıklar musallat oluyor sabahlara kadar uyuyamıyorum :|.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Rüyalarımız bilinçaltımızı yansıttığı için daha önceden gördüğün birisi olabilir bence.

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

Matchup bunu yazdı:

Yatsı namazını kılmadan yatınca +18 rüya görüyorum, korkunç görünümlü yaratıklar , kadınlarla inanılmaz şeyler yapıyorum. Ve bazen uykudan kalktıktan sonra yaşayacağım şeyleri görüyorum :|. Araştırdım  sebebi 3 harfliler galiba. Başka alemlerden yaratıklar musallat oluyor sabahlara kadar uyuyamıyorum :|.

Hoca bi ara bendede vardı ama korkunç değillerdi sadece görüyodum rüyada akşamları Ayetel Kürsü ve Nas oku yat zabaha kadar hiç bi şey görmezsin :D

Yaptık bişiler.
Toplam Hit: 6381 Toplam Mesaj: 47