Rüzgar Geçirmeyen Bere?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

bende bu linktekinin aynısı var çok memnunum soğuk işlemiyor.

http://www.modacruz.com/dolap/Spagetti/Orjinal-Columbia-Omni-Heat-sapka/28660

arkadaşımda da bu var o da baya iyi ve muhtemelen senin aradığın:

http://www.atlaskamp.com/trekmates-na-benny-winds-gw-11/

Makul şüpheli yetkisinden dolayi dikkat etmen lazim bu berelerde :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    whopper bunu yazdı

bende bu linktekinin aynısı var çok memnunum soğuk işlemiyor.

http://www.modacruz.com/dolap/Spagetti/Orjinal-Columbia-Omni-Heat-sapka/28660

arkadaşımda da bu var o da baya iyi ve muhtemelen senin aradığın:

http://www.atlaskamp.com/trekmates-na-benny-winds-gw-11/

Makul şüpheli yetkisinden dolayi dikkat etmen lazim bu berelerde :)

o dediğin nasıl oluyor hocam. Benim sinüsler bayağı doldu da :D

ride or die..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Burnunda kemik eğriliği varsa ve/veya sinüs kanalların da kapalıysa burnuna ne çekersen bir işe yaramaz. Bir KBB uzmanına görün. Eğer vaziyette herhangi bir sıkıntı yoksa uygun bir vakitte yarım saat kadar denize dalıp çıkmak işini görecektir. Bu mevcut iltihabı akıtmak için.

Yeniden iltihap oluşumunu önlemek için de günde bir çay kaşığı taze çörek otunu ya çiğneyip ya da hemen çektirip yutacak şekilde kullanmanı tavsiye ederim.

Sinüziti Çeken Bilirciler Derneği...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hacılar doktor baktıda burun eti görünüyo dedi. 3 aylık bi tedavi uyguluyorum şimdi. Bitince tekrar gidecem bakacak, burun etine de bakacak. Ameliyat kaçınılmaz olacak herhalde.

ride or die..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

marankinin limon su karışımı yöntemini dene hiçbirşey kalmayacak.

denendi onaylandı. dua edersin bana

sayfa 358 biçok şey var ama ben bunu denedim için yazıyorum.

her 3 günde bir limon sıkılıp aynı miktarda su ilave edilerek  gözlerden yaş

gecelek şekilde buruna iyice çekilmelidir. tedaviye 1 ay kadar devam edilmelidir

biraz daha açıklarsam yarından başlarsanız

cuma  pazartesi perşembe yapıyorsunuz

pazar çarçamba cumartesi diyerek her haftada 3 gün de bir yapıyorsunuz.

gözünüzden yaş gelince bırakıyorsunuz. acılıdır. buruna limon sıkınca evin içinde dört dönersiniz.

sonra bir akıntı hissediyorsunuz. limon su eşit olacak abdest alır gibi buruna azar azar çekiyorsunuz. 1 ay sonra görüşürüz.

doğru yapın aşırıya kaçar çok yaparsanız damarları çatlatabilirmişsiniz abartmaya gerek yok direk neise yapın

bu burun spreyleri genelde 1-2 gün kullandıktan sonra bende kılcal damarları patlatıyor, çok hassaslar sanırım. bu limon karışımı da hemen patlatmasın?

hassasiyetine birşey diyemem. istersen limonu az kat ama etkili olurmu bilemyiorum. zaten afedersiniz boğazınızdan aktığını hissediyorsunuz

baktın yöntem aynı limonu az kullan istersen ama sebep olamam. herkes vucudunu daha iyi bilir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Hacılar doktor baktıda burun eti görünüyo dedi. 3 aylık bi tedavi uyguluyorum şimdi. Bitince tekrar gidecem bakacak, burun etine de bakacak. Ameliyat kaçınılmaz olacak herhalde.

Et varsa ameliyat şart.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

marankinin limon su karışımı yöntemini dene hiçbirşey kalmayacak.

denendi onaylandı. dua edersin bana

sayfa 358 biçok şey var ama ben bunu denedim için yazıyorum.

her 3 günde bir limon sıkılıp aynı miktarda su ilave edilerek  gözlerden yaş

gecelek şekilde buruna iyice çekilmelidir. tedaviye 1 ay kadar devam edilmelidir

biraz daha açıklarsam yarından başlarsanız

cuma  pazartesi perşembe yapıyorsunuz

pazar çarçamba cumartesi diyerek her haftada 3 gün de bir yapıyorsunuz.

gözünüzden yaş gelince bırakıyorsunuz. acılıdır. buruna limon sıkınca evin içinde dört dönersiniz.

sonra bir akıntı hissediyorsunuz. limon su eşit olacak abdest alır gibi buruna azar azar çekiyorsunuz. 1 ay sonra görüşürüz.

doğru yapın aşırıya kaçar çok yaparsanız damarları çatlatabilirmişsiniz abartmaya gerek yok direk neise yapın

bu burun spreyleri genelde 1-2 gün kullandıktan sonra bende kılcal damarları patlatıyor, çok hassaslar sanırım. bu limon karışımı da hemen patlatmasın?

hassasiyetine birşey diyemem. istersen limonu az kat ama etkili olurmu bilemyiorum. zaten afedersiniz boğazınızdan aktığını hissediyorsunuz

baktın yöntem aynı limonu az kullan istersen ama sebep olamam. herkes vucudunu daha iyi bilir

benim korkum içeriden kanaması, sonra pıhtılaşınca burun hepten tıkanıyor, nefes almak zorlaşıyor, burun akıntısı olunca onu dışarı atmak zor oluyor, çünkü sürekli pıhtılar yırtılıp kanama yapıyo, o açıdan sorayım dedim.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3078 Toplam Mesaj: 28