S4 Çok Geç Şarj Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bataryayı kalibre edip tekrar dene, bi ihtimal düzelebilir.

30-65 araliginda cikartip kullandin mi telefonu hic ? ne kadar süre gitti kullandiysan, 100/100 doluymus gibi kullanim sundu mu ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Bataryayı kalibre edip tekrar dene, bi ihtimal düzelebilir.

30-65 araliginda cikartip kullandin mi telefonu hic ? ne kadar süre gitti kullandiysan, 100/100 doluymus gibi kullanim sundu mu

Hacım o kalibre olayına hiç girmek istemiyorum ya.Problem çıkıyor diyorlr hep netde.35-65 aralığında hiç çıkarıp kullanmadım zaten 35 e kadar normal zamanında doluyor ondan sonra boka sarıyor.

Bu arada dediğiniz programları denicem.

Bandito sende siktir git mal mısın amk nerden geldin konuya.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

kardesim niye böyle yapıyorsun ben seni sevdiğimden bir şaka yaptım küfür ediyorsun :D bokscu dövme bizi heee

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

hocam gönder servise en fazla bekleyeceğin 3 gün tabii bunu mersin ve sakaryadaki  servis gözlemlerimle söylüyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

kardesim niye böyle yapıyorsun ben seni sevdiğimden bir şaka yaptım küfür ediyorsun :D bokscu dövme bizi heee

Tamam çektin ilgiyi şimdi in aşağı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

nerden ineyim üstündenmi ? laf söylettiriyon bana ben u235 ile takılıyorum muhabbetim vardı önceden o unutmuş beni askere gidince unutulduk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Telefonu servise göndermek istediğim son şeylerden biri.Servise giden cihaz bok oluyor daha sonra başka problemleri çıkıyor.

Bu arada bandito kusura bakma ters çıktıkda bilader konuya attığın mesaj ne alaka konuyla.Benim problemim var bişey soruyorum gelip saçma bir mesaj atıyosun.Gerek yok hiç.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

nerden ineyim üstündenmi ? laf söylettiriyon bana ben u235 ile takılıyorum muhabbetim vardı önceden o unutmuş beni askere gidince unutulduk

Evet inersen sevinirim cow girl sevdiğim bir pozisyon değil.

Adamla muhabbetin varsa takılmak istiyorsan pm atarsın. Adamın konusuna saçma sapan mesaj atmazsin. Kaldı ki adam seni uyarmış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

Evet inersen sevinirim cow girl sevdiğim bir pozisyon değil.

Adamla muhabbetin varsa takılmak istiyorsan pm atarsın. Adamın konusuna saçma sapan mesaj atmazsin. Kaldı ki adam seni uyarmış.

ovv noktayı koymuşsun hocam :)

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Benzer bi bokluk benim g2de var. Kendi usb kablosu bozuldu diye eski optimusun usbsini taktim. Sarja takinca 'yavas sarj' uyarisi veriyor sanki pcden sarj ediyormusum gibi bi cozum bulamadim. Servise gonderecem mecbur kalirsam.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 1822 Toplam Mesaj: 30
şarj s4