S4 Ekran Gitti.Kaç Para Tutar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Galaxy s4 elimden düştü ekranın köşesinde küçük bir çatlak var ama ekrana görüntü gelmiyor.Sadece yeşil,sarı,kırmızı ışık yanıyor ekranda.

Bu kaç paraya değişir acaba?

Fotoğraf

sf

u235 tarafından 25/Nis/16 21:02 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Eğer illaki orjinal düşünürsen hurda telefon bulmaya çalış.Hem uygun olur hem orjinal 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

250 tl

havada durdum,şahitlerim var
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

200u gozden cikarmalisin ama ustunu bilemem daha bu gun  asus ZE551ML nin ekranini 225 tl istediler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

200-250 TL.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam dün kırılsaydı daha iyidi 1 tane s4 vardı farklı rom atılmıştı orjinal di 220 TL verdim biraz yıpranmıştı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Resim attım beyler.Resme bi bakın isterseniz tam olarak anlamak için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekran paneli komple değişecek hocam işte. Amoled panellerin en büyük sorunlarından biri bu zaten. Cam sağlam ancak iç ekran kırılmış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ekran paneli komple değişecek hocam işte. Amoled panellerin en büyük sorunlarından biri bu zaten. Cam sağlam ancak iç ekran kırılmış.

yani üç aşağı beş yukarı 300 tl civarı bişey mi tutar servisinde hocam ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

250 lira falan 1. sınıf çakma ekran. Elinden geliyorsa :

https://www.ifixit.com/Guide/Samsung+Galaxy+S4+Display+Assembly+Replacement/16540

Adımları takip edip kendinde takabilirsin.

Samsung Türkiye 400'den aşağı takmaz.

mkyb tarafından 25/Nis/16 21:14 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

bir hafta önce 2nci kez değiştirdim. 6 ay önce taktırmıştım. İkincisine para ödemedim ilkine 300 tl ödedim.

Toplam Hit: 1803 Toplam Mesaj: 17
s4