folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Saatler Geri Alınıyor Türkiyede 8 Kasım Beklenecek

Saatler Geri Alınıyor Türkiyede 8 Kasım Beklenecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Saatlerini ayarlayamayan bir güruhun rahat oy kullanması hedefleniyor. Yani daha saatini ayarlayamayan adamın sağlıklı oy kullanacağı fikrini iddia edenin alnını karışlarım. Saat yahu! Daha onu ayarlayamıyorsa (sözde) bizi yönetini nasıl seçecek?

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Genki bunu yazdı

benim ayfon plus s 128 gb 10:33 gösterio doğrumu şimdi

bu telefonlar vs digital olanlar veriyi nerdne çekio ? 

radyo frekansı denmişti sanırım forumda biri saati folyolayıp bekletmişti öyle hatırlıorum

pcler hadi net üzerinden yapıo olsun e pcdede 10:33 bende

Kuzeni yazmış beyler :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Şu an saat kaç peki ?

Windows 11:58 diyor, iOS 12:58

WTF !

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek

Küfür etsek haklıyız şöle ağız dolusu :/ Arada 1 hafta var bu süre zarfında kimin kafası karışıyorsa bi zahmet yaşamasın zaten bi boka yaramıyordur.

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

saçma sapan işler ayarlamıyacam windows şuan 13:08 gösteriyor saat türkiye saatıne göre 14:08 microsoft takmıyor türkiyeyi anlaşılan

TOMBLACK tarafından 25/Eki/15 13:09 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Uluslararası uyumluluğu bozmamak için bugün alan, NTP sunucularından kaynaklanan farkı düzeltmeyi unutan, imkanı olmayanlar falan da olacak. 2 farklı zaman dilimini aynı anda yaşayacağız. Hükümetimiz vatandaşın canı sıkılmasın, hayatı heyecanla dopdolu yaşasın diye her gün yeni hizmetler sunuyor.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu dümbükler takvimi bile değiştirir...

oldu olacak metre, kilogram gibi birimleri de siyasilerin fikirlerine göre ayarlayalım. 

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Çok büyük bir komplo teorisi olabilir ama şöyle bir düşüncem var. Yeterli bilgim yok, aydınlatırsanız sevinirim. Bu olay borsaya yönelik bir hamle olabilir mi? Ülkelerarası saat farkları borsada ne kadar etki ediyor? Zaten belirli bir saat farkı var. Bu tercih ile 1 saat daha oynadı. Acaba seçim öncesi yükselme/alçalma, sonuçlara göre ani etkilenmeye karşı mı bir şeyler düşündüler? Ya da çok mu kuruntu yapıyorum. Dediğim gibi konu hakkında derin bilgisi olan birisi varsa dinlemeye hazırım. 

Malum adamlar hık dese dalgalanma oluyor. Sonuçlar da toplumsal bütüne baktığımızda az çok belli. Belki ileri görüşlü bir şeyler yapmış olabilirler. Sonuçta bu gözler canlı yayında "başbakanımız hayırlı bir haber verecek" diye gülümseyerek bir şey söyledikleri ve sonrasında alıştırarak daha kötü bir haberi verdiklerini gördü. İyi haber lafı geçince dolarda pozitif bir oynama olmuştu. Kötü haber gelince o kısa aralıkta iyileşse de öncekinden de kötü duruma gelmişti. Bir nevi manipülasyon.

http://www.bugun.com.tr/gundem/chpli-oztraktan-bakan-celike-manipulasyon-1790947.html

Austen tarafından 25/Eki/15 14:40 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

telefon kafayı yedi şarj almadı beyini 01 01 2000 diye tarih attı kendine  şarj etmedi bu sebepten

kaygusuz tarafından 25/Eki/15 15:18 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Adam akıllı çalışan tek sistem saat uygulanmasıydı onunda içine etmeyi başardılar.

.
Toplam Hit: 4187 Toplam Mesaj: 44
saatler geri alınıyor