folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sabah Balkonda Bulduğum Kuş

Sabah Balkonda Bulduğum Kuş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

kırlangıç diyonuz ama elime pençelerini geçirip yarasa gibi sallanıyo şerefsiz kaç yerinden kanattı elimi. çok hırçın bişey bu

Şimdi kırlangıç zamanı her sene bu aylarda bir müridin balkonuna böyle bir tane düşer o da sorar. Sabaha kadar bekle, şoktan çıksın. Uçarsa ne ala uçamıyorsa yapacak bir şey yok. Beslenebilecek bir kuş değildir.

hocam şimdi uyuyor. ama bikaçkere kaçtı kutudan uçabiliyo fakat büyük ihtimalle kör. elimi yaklaştırıyorum gözüne hiç tepki vermiyor telefonun flashını açıp gözüne tuttum hiç kırpmadı bile.

Kardeşim şoktan çıksın diyoruz, sen gözüne ışık tutuyorsun :D Kör olduğunu hiç sanmam. Anlattığına göre kanatlarda sorun yok gibi. Bırak sabaha kadar kendine gelsin.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    karabudun bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

kırlangıç diyonuz ama elime pençelerini geçirip yarasa gibi sallanıyo şerefsiz kaç yerinden kanattı elimi. çok hırçın bişey bu

Şimdi kırlangıç zamanı her sene bu aylarda bir müridin balkonuna böyle bir tane düşer o da sorar. Sabaha kadar bekle, şoktan çıksın. Uçarsa ne ala uçamıyorsa yapacak bir şey yok. Beslenebilecek bir kuş değildir.

hocam şimdi uyuyor. ama bikaçkere kaçtı kutudan uçabiliyo fakat büyük ihtimalle kör. elimi yaklaştırıyorum gözüne hiç tepki vermiyor telefonun flashını açıp gözüne tuttum hiç kırpmadı bile.

Kardeşim şoktan çıksın diyoruz, sen gözüne ışık tutuyorsun :D Kör olduğunu hiç sanmam. Anlattığına göre kanatlarda sorun yok gibi. Bırak sabaha kadar kendine gelsin.

:D :D onu düşünememiştim hocam :D tamam öyle yapayım birşey yemedi ama artık kendi bilir teklif var ısrar yok önüne koydum yemeğini :D

Frontend Dev.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

gece kuşudur hocam..  gece kuşları gündüz görmez diye biliyorum...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

hocam bu kuş ayrasa kırlangıç karışımı bişey sepetin üstüne bi bez örtmüştüm ona tutunup kafa üstü duruyor hiç normalken görmedim sürekli kafa üstü.. elime alıyorum tırnaklarını geçirip yine kafa üstü sarkmaya çalışıyor... değişik bi hayvan :)

Frontend Dev.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arachnophobia
    Arachnophobia's avatar
    Erkek

Ebabil kardeşim o.

Detaylı Bilgi ve resimleri

http://www.trakus.org/kods_bird/uye/?fsx=2fsdl17@d&tur=Boz%20ebabil

Çok Sevdik Be Abi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sanırım ebabill

DevilKingtr tarafından 22/Nis/13 12:28 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

aynen ebabile benziyomuş. arkadaşın biri gündüz göremez gece görür falan dedi yarasadan başka öyle bi kuş bilmiyorum hocam ben. kuş kör sanırım

Frontend Dev.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

bu kuşlar göç döneminde bu günlerde. kuşu bıraksammı bırakmasammı kararsız kaldım sürüden ayrı şu anda. ama gözlerinin görüp görmediğinden emin olamıyorum

Frontend Dev.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

verdiğin suyun içine birazcık rakı koysaydın şimdiye düzeldiydi :D

boş
Toplam Hit: 6242 Toplam Mesaj: 54