folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sabit Hat Olmadan İnternet Mümkün Mü?

Sabit Hat Olmadan İnternet Mümkün Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Müridler benim şuanda kullandığım hat başkasının üzerine ve kapattıracak, kendim hat ve internet almam lazım, bir ara haberleri çıkmıştı diye hatırlıyorum var mı böyle birşey hat açtırmadan internet kullanma muhabbeti?

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

evet mümkün yalın internet diye aratırsan gerekli bilgi alabilirsin 444 0 375 arayarakta bilgi edinebilirsin

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

telefon olmadan adsl diyorsan eğer yalın adsl diye bi zımbırtı var ama ilk çıktığında sabit ücret koymuşlardı, aynı boka geliyordu

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

http://www.ttnet.com.tr/web/307-2194-1-1/tur/destek/destek_-_bilgi_bankasi_-_sikca_sorulan_sorular_-_baglanti_cesitleri/yalin_dsl_

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

çok sağolun arkadaşlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

12 ay sözleşmeli 60 tl aylık

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

süperonline fiber internet aldım 20 mbit 49 tl ayrıca kota falan yok ayda 2 tb veri indirdiriyorum enaz 500 ü gördüm

süperonline aynı zamanda 64 tl taksitle 24 ay hp pavilion g6 11 85 et model 500 gb hd radeon 6470 4gbram diz üstü bilg. verdi

süperonline ayda 18 tl ye 1200 dakika her yöne ev telefon hattımı çekti türk telefon numaramı aynen taşıdı 

sabit hattımı verdi yetmedi seimens c 610 dect telefn  verdi 

bunalrın hepsine ayda internet telefon bilgysar toplam ayda 120 tl 

:)

hiç olmazsa param türk firmasına gidiyor. ayrıca çok ucuza konuuyor kotasız hızlı internet kullanıyorum verdikleri dect telefon 180 tl gibi birşey :S

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:
    -----------------------------

süperonline fiber internet aldım 20 mbit 49 tl ayrıca kota falan yok ayda 2 tb veri indirdiriyorum enaz 500 ü gördüm

süperonline aynı zamanda 64 tl taksitle 24 ay hp pavilion g6 11 85 et model 500 gb hd radeon 6470 4gbram diz üstü bilg. verdi

süperonline ayda 18 tl ye 1200 dakika her yöne ev telefon hattımı çekti türk telefon numaramı aynen taşıdı 

hiç olmazsa param türk firmasına gidiyor. ayrıca çok ucuza konuuyor kotasız hızlı internet kullanıyorum verdikleri dect telefon 180 tl gibi birşey :S

hocam bildiğim kadarıyla fiber internet büyük şehilerde sitelerde fialn oluyo, edirne allahın unuttuğu yer, 8 mbit parası ödüyoz net max 2 mbit.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

Vay ansını avradını arkadaş.her yerde yokki bu süperonline zımbırtısı

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

şu reklamlarda DSL diye reklam yapıyorlar kimmiş bide innetnet profesoru icad etmişler tırıvırı neyse benim merak ettiğim adamlar neyin reklamını yapıyor.

dsl den başka seçenegimiz mi var?

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    sadece internet alıyorsun ama telefon hattı parasınıda alıyorlar aynı hesaba geliyor :d
Toplam Hit: 1906 Toplam Mesaj: 15