Sabit İp Ve Asus Modem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şimdi Kazıknet pardon TTnet bey sabit ip aylık 10 liraya veriyor. Asus modemlerde DDNS diye bir özellik varmış. Asus'un sitesinden üyelik alıyoruz. Sonra başka bir makinadan Asus'un verdiği adrese girerek şifreyle modeme bağlanıyoruz. Umarım anlatabildim. Her sene 120 lira vermektense 100 liraya Asus modem almak mantıklı değil mi sizce ? :

http://www.youtube.com/watch?v=F2NjKkXW30Y

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

tabikide mantikli hocam bende bunun n14u sunu aldim 130 liraya canvar gibi cihaz hic sorunsuz kullaniorum ve yazilim destekleride harika surekli guncelleme ve yenilik getiriolar

sozund dururlarsada hicbir zaman parali olmicak bu hizmet ve harika bir olay :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aicloud'ta güzelmiş kendi bulut sunucunu kuruyorsun. :) Tabi 2 megabit upload hızı ile bir bok olmaz ya neyse.

Peki bana kamera izlemek için sabit ip lazım. İp adresimi nasıl görebiliyorum ? Olay nasıl işliyor ? Bir bilgin var mı hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Aicloud'ta güzelmiş kendi bulut sunucunu kuruyorsun. :) Tabi 2 megabit upload hızı ile bir bok olmaz ya neyse.

Peki bana kamera izlemek için sabit ip lazım. İp adresimi nasıl görebiliyorum ? Olay nasıl işliyor ? Bir bilgin var mı hocam ?

hocamsimdi evde deilim gece 12 gibi gelicem musait olursan bana yazo saatlerde tw ile pc baglanip direk mdoem icine girip kurcalarsin detayli gormeni saglarim deneme vs de yapabiliriz 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

yanlız bu iyiymiş cidden.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tamam hocam beklemedeyim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Asus'un ak.

DSL-AC68U en iyisi dediler aldık, hiç memnun değilim, bir çalışıp bir çalışmıyor, bir dünya özelliği var ama kullanışsız.

Sözleşme vs. yapmak için ben olsam bu alete güvenip para bağlamazdım, haberiniz olsun.

Ehl-i Byte
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

bende ekleme yapıyım şimdi o domainler biraz saçma olabiliyor elimizde domain var diyelim bunu cname kaydı ilede istediğimiz domaine yönlendirebiliyoruz misal örnek resimde olduğu gibi yaklaşık 1 yıldır evdeki serverı böyle kontrol ediyorum.

not: bende de asus DSL-N10 var canavar gibi alet. Eski tp-link sürekli kendini resetliyordu biraz fazla yüklenince.

Ccaglayan tarafından 04/May/15 21:51 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

post yanlış oldu :/

Ccaglayan tarafından 04/May/15 21:51 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

@Mykb hocam kusura bakma gece cok gec geldim yazamadim dynamic 2015 seminerine gidiorum simdi donunce ozelden donus yapicam sana

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bilmeyenler için yaziyoru  Asus Modemi Olan Arkadaşlar Modeme Ddrwt Yuklesinler Modeme birçok Özellik Kazandirirlar :)

http://www.dd-wrt.com/site/index

itsin oglum sen adam degilsin
Toplam Hit: 2007 Toplam Mesaj: 16