Saç Çıkarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı

son bir yıldır denemdik ürün bırakmadım cleardan bioxcinin serilerinden vichinin yeşil serisine medikal şampuanlara saçtaki kabuklanmayi geçirmedi bazısı 1-2 hafta baskıladı sonra saç alışınca gene azdı, şimdi boom butter ürünlerine başladim 1 ay oldu baya memnunun dökülme azaldi kepeklenme yok denecek seviyede.  yanlardada hafif tüylenme başladi. karanfil suyunuda deneyeyim bakalim hızlanacak mi etki.

Vichi kullandıysan seboreik dermatitden şikayetcisin sanırım.Ben vichi kullanmadım pahalı birkaç sampuan kullandım benim kepek sorunumu geçirmedi.En son eczaneden kükürt sabunu aldım içinde cam katranıda bulunuyor.Benim kepeğe bu sabun etki etti.

evet yağlısındanmış ben bıttım, kükürt , eşek sütü sabunudur denemedik şey bırakmadım. kısa vadede geçirir gibi yapsada bir süre sonra banyodan çıkar çıkmaz dökülmeye başliyordu sanırım yenilen içileninde etkisi var onda da dikkat etmek lazım. bu acaip bi rahatsizlik herkeste farkli farkli seyir ediyor sanırım bende de boom butter şampuanı bakım kremi felan şuanlik baya işe yaradi umarım bozmaz.

In every job there is a no
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

sayısal loto kuponu 100tl

kısmet açan muska 100tl

saç çıkaran serum 100tl

diş çürüklerini yok eden serum 100tl

hepsi aynı DOLANDIRICILIK 

:) 

İnanmayana bak 

Çok Az kokuyor.  Yazlığa geçeyim full deneyecek Kardeşim.  Sonucu yazarım.  

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

sayısal loto kuponu 100tl

kısmet açan muska 100tl

saç çıkaran serum 100tl

diş çürüklerini yok eden serum 100tl

hepsi aynı DOLANDIRICILIK 

:) 

İnanmayana bak 

Çok Az kokuyor.  Yazlığa geçeyim full deneyecek Kardeşim.  Sonucu yazarım.  

Hadi bakalım şifa olsun :)

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

bugun itibariyla ben de basladim.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

guncel halini atar misin kafanin

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

guncel halini atar misin kafanin

https://imgur.com/a/yLYphRw

İki tane iphone çekeyim dedim ikiside makro çekmiyor bunla idare edin.Bide çektiğim bölge büyük bir bölge değil ona göre mukayese edin.

Fotoğrafı biraz zoom yapınca bazı tüylerin dibi siyah ucu beyaz gözüküyor yani dipten siyahlaştırıyor ama hayla ufaklar.Bu yüzden dolaşımı arttırmak lazım, dermaroler kullanmaya başladım kafanın kırmızı olması o yüzden.Doktorlar kök gelişmesine 3 ay, büyümesine 3 ay veriyorlar.Bakalım ne olacak birak sabırlı olmak lazım.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Up!

Gelişme var mı hocam?

İyice açılıyor benim saçlar.

Kafein eklemiştim içine ben. Çarpıntı yapınca bıraktım.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Up!

Gelişme var mı hocam?

Hacı bir süre yaptım ise yarar gibiydi sonrasında pek fark etmedi bende bıraktım.

Uzun araştırmalarım sonunda bunun çözümü minoxsil olduğunu düşünüyorum.Ama bunu kullanırken düzenli kullanmak gerekiyor.Kullanıpda belli bir süre bırakanların bazıları saçlarını koruduğunu söylüyor.En kötü 1 yıl kullanmak lazım bırakırkende dozu azaltarak bırakmak lazım.Yukarda mürit kullandığını yazmış bi pm at olmazsa durum ne olmuş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    end bunu yazdı

Up!

Gelişme var mı hocam?

Hacı bir süre yaptım ise yarar gibiydi sonrasında pek fark etmedi bende bıraktım.

Uzun araştırmalarım sonunda bunun çözümü minoxsil olduğunu düşünüyorum.Ama bunu kullanırken düzenli kullanmak gerekiyor.Kullanıpda belli bir süre bırakanların bazıları saçlarını koruduğunu söylüyor.En kötü 1 yıl kullanmak lazım bırakırkende dozu azaltarak bırakmak lazım.Yukarda mürit kullandığını yazmış bi pm at olmazsa durum ne olmuş.

Belirli bir faza zorluyor kıl köklerini.

Bıraktığında cycle tekrar resetlenip duruyordur. Bu da saçlarının döküleceği anlamına geliyor.

Şöyle bir döngü var.

Kıl kökü hazırlanıyor, saç uzuyor, kıl kökü zayıflıyor, saç dökülüyor, tekrar kıl kökü hazırlanıyor.

Minoxil gibi ilaçlar kıl kökünü tekrar hazırlıyor gibi düşün.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Yapılması gerekenler;

DHT'yi baskılayacak şekilde diyetle beslenmek. (Şeker, hamur, fazla kafein yasak, yenmesi gerekenleri ve kullanılması gereken takviye vitaminleri inceleyin)

Dökülme çoksa minoxil kullanımı (uzun süreli olmalı yoksa çıkanlar geri dökülür)

Özellikle saç köklerine dokunmamak ve kaşımamak.

Dökülmeyi durdurduktan sonra ense bölgesinden saç ekimi yaptırmak ve prp uygulaması.

Toplam Hit: 2176 Toplam Mesaj: 21
saç çıkarma karanfil suyu