Saç Şekillendirici Tavsiyesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

lise yıllarında en son jole kullandım.

wax döneminde ben yoktum.

Şimdi sıkıntım şu. saç tellerim ince ve uuzun. her sabah yarrak gibi kafa ile uyanıyorum geceden zaten yıkandığım halde sabahda en azından kafayı tekrar yıkamam gerek.

buda kafayı haşamat etti.

Mümkünse sabah bu yıkama işlemine gerek kalmasın .

bir diğer sorunum malum kış. kazak masak giyiyorum. elektiriklenme oluyo saç kafaya yapışıyo. inek oluyorum.

Wax tarzı sertleştirmesin. jole tarzı ısalak göstermesin mümkünse doğal dursun.

şekkilendirici filan tarzında birşey arıyorum.

Kullanan eden varmı? köpürk olur sprey olur ne bileyim birşeyler olsun.

bu arada farkettini demi. patates müdür bussiness man olalı konuların içeriği değişti . 

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocam vur 3 numaraya rahatına bak :D ben çözümü böyle buldum sabah kalktığında saç düzleme derdi yok orası kalktı burası yattı derdin yok.

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Anarsistherif...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

biriyantin kullanıyorum ben ama cok dolu dolu yapmadan benimde uzun ve ince ancak 2 sene toka taktıgım ıcın artık kendılıgınden arkada kalıyor onume fazla dusmuyor

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

selam wax değil Dax kullanacaksın hocam saçı sertleştirmiyor. ona göre satılanları var onlardan alacaksın elini saçına atınca isteiğin şekli veriosun

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Pattis saç spreyleri olanlardan var. OnLari kullan. Avon filan. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

adam küçük patatez yapma konusunu iyice kafaya taktı :)

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

adam küçük patatez yapma konusunu iyice kafaya taktı :)

:)

o işin espirisi. 

para nasıl kazanıldığını gördüğüm için elin kızına zırnık yok bundan sonra.

elimdeki fazla parayı nasıl saçabilirimin provoları bunlar:)

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Yavrum zabahleyin saçı bi fönlüyorsun. Olmasını istediğin hale getiriyorsun. Sonra Morfose spreyi 10 sn saçın her yerine gelecek şekilde sıkıyorsun. Elinde bozmadığın sürece akşama dek öyle duruyor o. Birde saç kesimi saçın asıl bakımıdır. İyi bir berber bul. Saç yıkandıkça zarar görüyor diye biliyorum. Yıkamayı azalt. Günde 1 iyi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Morfose, Nivea vs gibi market ürünleri dışında daha kaliteli bir şey istersen (ben bunu kullanıyorum)

http://www.boyner.com.tr/urun/toni-guy-flexible-hold-hair-250ml-sac-spreyi-682747-516617302-100000335-400403.html

ihtiyacına göre bi iki türü daha var. Daha sert vs için. Linkteki gayet doğal ve canlı tutuyor. Çok sert yapıştırmış gibi yapmıyor ki ben böyle istiyorum.

Yakınlarında avm de falan watson varsa gidip oradaki hatunlara anlat tam ne istediğini yardımcı olurlar. Avm deki personel daha bilgili oluyor (benim denk geldiğim) Gratis te de vardır ama genelde bi veya iki tane personelleri oluyor ve aralarda kendilerine makyaj yapmakla uğraşan ergen kızlar gibiler (benim denk geldiklerim) ne sorsam kem küm ediyorlar bilgili değilller pek.

Yani almasan bile git işlek bi yerdeki watson a saç ürünleri reyonunda ki hatun kişi yardımcı olurum. 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam egos Wax kullanıyorum senelerdir. Gayet başarılı ne parlatıyor ne odun gibi yapıyor , ve de ucuz :) Akşama kadar çok rahat götürür.

http://www.kozmela.com/egos-fix-guclu-tutuslu-killi-wax-100-ml?gclid=CIu5l6bC_8gCFda4GwodhEYEtA

Toplam Hit: 1601 Toplam Mesaj: 16
saç bakımı