folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saclari Kazitmanin Sac Saglina Faydasi Varmi ?

Saclari Kazitmanin Sac Saglina Faydasi Varmi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Bide saçların güçlü değilse fön,jöle,dar şapka falan giyinmekde saçın dökülmesini hızlandırır.Ayrıca saçı çok yıkamakda dökülmeye yardımcı olur.Ama bunlar 2.sınıf etkenler.

benim saçımın yağlanma ömrü 12 saat yıkadıktan 12 saat sonra yağ içinde kalıyor önünede geçemedim şimdi gelde yıkama hoca mecburum ne yapıyım ??

Hacı valla bilmiyorum onu ama bildiğim kadarıyla sürekli saça su teması saç köklerindeki kendi yağ dengesini bozuyormuş ve saç dökülmesine yardımcı oluyormuş.Ben saçıma elimi pek atmam hatta şapka falan takmazsam saçım 2-3 gün hiç yağlanmaz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bitkisel birşeyler dene tesadüf ki bende marankinin kitabına bakıyordum.

gerçi başkalarınından da varda bitkisel evde şampuanlar yapıyorlar.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek

gençler komplike bir bakıma girmeniz gerekiyor ilk olarak kan testlerinizi yaptırın anormal birşey çıkmaz ise şu kürü doktor kontrollü uygulayabilirsiniz

folik asit gunde 2 defa

biotin gunde 1 defa

gunde 1 kere saçları yıkayacağız prozinc yağlı ve dokulen saçlar için olanı alıyorsunuz saçlara masaj yapıyorsunuz ıslak şekilde 3 dk bekletiyorsunuz sonra duruluyorsunuz

saçları sakın ıslak bırakmıyoruz havlu ile de canını çıkarmıyoruz yüzeysel havlu ile sonra da saç kurutma makinası ile uzaktan tutarak yavaşça kurutuyoruz

günlük olarak 2 avuç çifte kavruşmuş kabak çekirdeği ve bir avuçta  ceviz yemeği ihmal etmiyoruz...

doktor kontrollü dediklerimi deneyin bakalım neler olacak : )

http://1ile0.blogspot.com.tr/
Toplam Hit: 3926 Toplam Mesaj: 24