SACLARIM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seedorf
    seedorf's avatar
    Erkek
    saclarım dokuluyo bu aralar dax suruyorum die sizce dax mi jolemi sacları daha cok doker sizin basınıza geldimi kurtuldunuzmu ve nası kurtuldunuz badem yagı bilmem ne yagı işe yarıyo mu rumuz caresiz:(

sadsda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    Bak şimdi gidecen mısır çarşısına oradan Yeşil sabunu alıcaksın (Zeytin yağından yapılanı)
    Başka birşeyde kullanmıyacaksın.Benim dayı oğlunun saçı acayip dökülüyordu.2 sene önce kullanmaya başladı 2 senedir saçı dökülmüyor.
    Al dene birşey kaybetmezsin

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seedorf
    seedorf's avatar
    Erkek
    abi ole geciyosa yasadık bu dokulme gitsin su anda benim saclarım gur aslında kellik yok ama olucak sakın dax kullanmayın tavsiye ederim jole bin kat daha ii saol tavsiyen için uygulucam

sadsda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    benimde çok dökülüyo şu aralar
    defne sabunu diye bişe önerdiler deniycem bakalım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    şampuan yerine yumurta sarısı kullanın.

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sıfıra ver kurtul :)
    sonrada karimatik olup evlenirsin eheueheuhu

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    David
    David's avatar
    Erkek
    bilgisayarin karsisina gecip hack yapacam diye ugrasirsaniz. Tabi dökülür yok sifre neydi gizli soru neydi ,yok fake mail yermi diye düsünmekten kel kalacak hacker arkadaslarimstrese girmeyin dayilar.Arti sabun falan hikaye ben almanyada yasiyorum bir suru para verdim yinede dökülüyor bekliyorum iyice dökülsede sac ektirsem diye siklastirma yapilmiyomus söle bir alan acilsin ektirecem anasini satayim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmak-brutus
    ahmak-brutus's avatar
    Erkek
    aklıma vizonteledeki bölüm geldi:

-----------------------
    yeni bi yöntem keşfedilmiş, kıçındakileri alıp kafana ekiyorlarmış, gıvırcık mıvırcık idare edersin artık
    -----------------------

bu arada lafın sana değil sadece sahne aklıma geldiği ve güldüğüm için espiri olsun diye yazdım. zaman zaman herkesin az çok dökülür saçı ama kelliğe doğru gidiyorsa mutlaka doktora görün sen!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovemberRain
    NovemberRain's avatar
    Erkek
    abi 1 dönem benim saclar resmen akiyordu.Test çözerken kafami kasiyorum bakiyorum bise kalmamis yani o durumdan.Simdi tek tük dökülüyor.Bizim ailede boyle herkes kel kalacak :) ben sureyi biraz daha uzatmaya ugrasiyorum.Nasil kurtuldum :
    Saclari kazittim.Ama uzayinca yine dokuluyordu.1 kutu jöleyi 2 haftada bitiriyorum.Çok kullaniorum jöle ama kafamda en fazla 5 saat kaliyor sonra yıkıyorum.Sonra HERBALIFE dogal urunler dalgasi var bilmem biliyormusunuz ? bunlardan sampuan aldim.2 kutuyu bitirdim simdi saclara asilsan bise olmuyor tavsiye ederim.

BAdem yagi,yumurta sarısı,sarmısak,papatya suyu bunlarinda iyi geldigini duydum ama denemedim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sacin enbuyuk dusmani stres
    stresden uzak durun...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    Saç bir erkeğin dış görünümündeki en önemli şeylerden biridir
    fırça gibi gür saçlarım var buna rağmen saçımın ileride dökülmesinden çok korkuyorum.
Toplam Hit: 3845 Toplam Mesaj: 14