folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saclarım Dökülüyor

Saclarım Dökülüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Babamın 40 yasında döküldü.Suanda da sacı var gerçi ama cok az.Günde 30-40 tel gidiyor sadece benim gördüğüm bilhassa ben sacımla oynayınca yada ıslatıp elimi sacıma atınca daha cok ele geliyor.Eğer böle giderse doktora gitcem ama doktordan önce sizin tavsiyeleri uygulayayım son care doktor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Asıl son çarenin burası olması lazım. Direk doktora git bence, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemek lazım.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

vur 3 e sacları bak bakalım dökülüyor mu.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kert
    Kert's avatar
    Erkek

sac dokulmesi normaldir her insanda dokulur. he sikligini kaybediyor seyreklesiyor diyorsan bunun icin internette yuzlerce makale var onlari okumani tavsiye ederim bakim yapabilirsin engellemek icin dogal yollar ile.

Hayat sevince guzel
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLman
    aLman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şampuanını mutlaka değiştir. Strese bağlı dökülüyorda olabilir yada guatr problemin varsa çok saç döker . Sen en iyisi doktora git ve endokrin testlerini yaptır hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

beyler artık sampuan kullanmıyorum hacı sakirle kafayı yıkıyorum bide zaten sacları geçen sene kazıtmıstım hiç bir yararı olmadı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

doktora git, dökülmeyi engelleyen ilaçları söyleyeyim yinede... finensterid içeren tabletler, mantar önleyici şampuan ve minoxidil sprey... kanser ilaçları da saç döker hemde feci döker, çünkü hücre çoğalmasını gördükleri anda saldırırlar o hücrelere saç da dahil... dermatolojiye görün hocam.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

hacı benimde manyakk dökülüor ama  benmki sanıırm stresten dertten milletin kahrını çekmekten...

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Kulube hoşgeldin:)

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

masaj yap saç diblerine.ilaçlar için doktora git tedaviye başla.eğer babamdan,amcanda yada akrabalarında saç dökülmesi yoksa bir şey olmaz.tedavi ile çabucak iyleşirsin inşallah

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

domuz sidiği sür

edit: denediğini söyleyen arkadasım var :P

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 5996 Toplam Mesaj: 36