folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saçlarımı Nasıl Düzleştirebilirim ?

Saçlarımı Nasıl Düzleştirebilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
    3 günde bir banyo yaparsan saçın yağlanır ve düzleştirmesi daha kolay olur. saçlarını fazla uzatma kısa olsun böyle daha az dikilir uzun saç daha çok dikilir. bende wax kullanıyorum yanlar hafiften gene dikilio dikilenleri makasla kesiom. wax ı fazla abartma buzağı yalamış gibi görünüo :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

xylgn_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    3 günde bir banyo yaparsan saçın yağlanır ve düzleştirmesi daha kolay olur. saçlarını fazla uzatma kısa olsun böyle daha az dikilir uzun saç daha çok dikilir. bende wax kullanıyorum yanlar hafiften gene dikilio dikilenleri makasla kesiom. wax ı fazla abartma buzağı yalamış gibi görünüo :)

:) ben memnun gıbıyım wax tan ama dax a geçsem mi diye teredütlerim var ne buzağı yalamış gıbısı surdugum bellı olmuyor o yuzden deli oluyorum zaten hergun saçlarımı yıkıyorum meretın bır yağlandıgı yok kı :)

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

drexler bunu yazdı:

Dem1r bunu yazdı:
    Ayrı konu açmayayım diye burdan soruyorum. Ben de saçlarımla düzüşmek istiyorum da, ne yapmam gerek? Şimdiden teşekkürler.

saçlarınla düzüşmekten kolay ne var bıraz ters katlan az esnek ol tamamdır :)

İlgin ve önerin için çok sağol.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

Dem1r bunu yazdı:

drexler bunu yazdı:

Dem1r bunu yazdı:
    Ayrı konu açmayayım diye burdan soruyorum. Ben de saçlarımla düzüşmek istiyorum da, ne yapmam gerek? Şimdiden teşekkürler.

saçlarınla düzüşmekten kolay ne var bıraz ters katlan az esnek ol tamamdır :)

İlgin ve önerin için çok sağol.

ne zaman istersen hep ynındayım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AKSU92
    AKSU92's avatar
    Erkek
    drexler bunu yazdı:

sirfaksu bunu yazdı:

abiminde sacları kıvırcıktı tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama bi kimyasal kullandıktan sonra tarık akan gibi oldu konu ölmeden abimi görürsem buraya yazarım konu öldüktn sonra görürsem pm atarım sana

valla çok gecikmezsen mutlu olurum :)
    tmm abimle ilk konustugumda sorucam bu arada tarık akan abartı olmus ama bayaa bi düzleşti yani :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek

sirfaksu bunu yazdı:
    drexler bunu yazdı:

sirfaksu bunu yazdı:

abiminde sacları kıvırcıktı tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama bi kimyasal kullandıktan sonra tarık akan gibi oldu konu ölmeden abimi görürsem buraya yazarım konu öldüktn sonra görürsem pm atarım sana

valla çok gecikmezsen mutlu olurum :)
    tmm abimle ilk konustugumda sorucam bu arada tarık akan abartı olmus ama bayaa bi düzleşti yani :))

ha ha ha abartı olmuş demek :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    bak ossis al bi tane 25 ytl falan 2. dereceden olanı önce saçını yıka temizle ardından kurut fönle normal şekilde tekrar osissi güzelce dağıt saçına düzelt yani her yerine sürdükten sonra al eline maşa yı istedigin şekle ver maşayla açtıktan sonrada sık spreyi üstüne tekrar fönle kurut bidaha sık tamam işte :)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batucynic
    batucynic's avatar
    Erkek
    Fonex Wax Islak süper ! sacım kıpkıvırcık sürünce inek yalamıs gibi dümdüz oluo :D

Sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur / Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyar olur / Sadıkane belki ol alemde serdar olur / Yar olur, ağyar olur, serdar olur, didar olur !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek
    batucynic bunu yazdı:
    Fonex Wax Islak süper ! sacım kıpkıvırcık sürünce inek yalamıs gibi dümdüz oluo :D
    bi ark'ım da düzleştirme hakkında bişeyler arıyordu .gerçekten kıvırcık saçları bayağı bi düzleştiriyormu :)

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    drexler bunu yazdı:

POLECAT bunu yazdı:

bnm bu konuda baya bi tecrübem var :P her 2 günde bi bzen günde bi fön cekiyorum elimde fön makinesi,düzleştirici,fön tarağı 2 tane,1tane düz tarak 2 tane sac spreyi bide fonex wax var bnm işimi görüo. eğer kendin fön cekmek istiyosan önce güzel bi fön makinan bide sacının uzunluğuna göre bi fön tarağı olması lazım dikkat ettiysen kuaförler 2 3 tane tarak kullanır faallere,enselere,önlere fln gbi fön makinesini tutma şeklin tarağı tutma şeklin iyi olması lazım kuaförü bi gün fön cektir nasıl yapıo dikkatlice izle sonra onn yaptığı gibi yapmayı dene

http://img228.imageshack.us/img228/3626/dsc00250jpgvi5.jpg

http://img520.imageshack.us/img520/5921/fotoraf0079wn0.jpg

fonex wax tan memnun musun ve tarak derken tavsiyen var mı online alışveriş yapacağım varsa bekliyorum...

fonex wax tan bn acıkcası pek memnun deilim önceden osis kullanıyodum bitti yine almayı düşünüyorum bn fonex in turuncu renkte olanını kullanıom parlak ve şekil için ama yeşil renkte olanını kullanmanı tavsiye ederim çünkü bnm kullandığım parlaklık verince saclar belli bi süre snra cok kötü duruo yağlanıyo hmn 2 gün dayanıo en fazla eğer param var diosan osis al dikdörtgen şeklinde olanından ya da yuvarlak olanından yok diosanda fonex in yeşil renkte olanını al. dax ta iyidir aslında onnda fiyatı 10 15 lira arası onlarıda kullanabilirsin kokusu cok güzel.

aslında sacına güzel şekil verebilrsen vax bile kullanmana gerek yok al bi sprey onu kullan hem daha güzel duruo hemde sacı hemen yağlandırmıyo bn bazen fön cektikten snra sıkıom spreyi ondn snra yapıom şekli bida bozuldukca tekrar sıkıom kalıcı oluo eğer sac yıkamaya pek vaktim yok diyosan sprey kullan çünkü wax ların dediğim gibi parlaklık için olanları hemen yağlandırıo sacı. sprey alırsanda akatgardi al ;)

tarak konusnda sakın öle 1-2 ytl lik olanlar var onlardan alma çünkü fön cekerken tarak erio plastik olduğu için sac tipine uygun bi tarak al bnm saclarım uzun biraz bnm tarağım orta uzunlukta kılları sert olsn bide

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
Toplam Hit: 18621 Toplam Mesaj: 73