folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Saçma Sebepten Silinen Konum Hakkımda

Saçma Sebepten Silinen Konum Hakkımda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Verilen karara - oy verilsin.

Böylelikle mod/admin verdiği kararın ne kadar doğru/yanlış olduğunu görür.

-100 puan olan mod'un da modluğu alınsın demekki adam doğru adam değil.

The Beginning and The End.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu arada, bu da eksik olmasın.

Djarum başlıklı konuydu sanırım. konu içerisinde elemanın biri bu sigaraya giden paralarla ilgili o kadar şey yazmıştı. tamamen gitti şimdi o yazı.

ben üzüldüm lan adamın yerine. kim yazar o kadar zaman ayırıp. ha hatırladım. @MyBlackWorldWeb buradan da tskler kendisine.

biri @under den söz etmiş. en son hatırladığım olumlu mesajı; sitenin birinden çekilen rapidshare adresleri excel`de nasıl düzenleneceğinı anlatmıştı. ondan sonra tırt.

kısaca; silmeyin
    @Prometheus " burda en azından çevremize göre daha bilgili daha tecrübeli(küçük, büyük) insanlar var diye soruluyor bazı şeyler."
    yada daha kısası
    @NoName " İnsanlar birbirinden tecrübe istiyor."

bu. fazlası değil.

uygulandığında zararı dokunabilecek şeyler yazıyorsa da, istifade eden azıcık gri hücrelerini kullansın

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Egzama hastalığım var. 5 ayrı doktor 5 ayrı tani koydu 6. Doktor anladı ve tedavi etti...Doktor bile doğru düzgün bilmezken tavsiye çok çok yanlıs olur. Sen gidip güneş iyi gelir D vitamini dersin ben güneşe çıkınca cildim kuruyor hastalık artıyor veya balıklı göl onda da darbe oluyor ki çok çeşitli egzama onun için bu riski almak istemiyorlar haklı olarak

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

hocam konuyla hiçbir alakası yok ama söylemek istiyorum başlığı okuduğum gibi şarkıya giriyorum.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı

hocam konuyla hiçbir alakası yok ama söylemek istiyorum başlığı okuduğum gibi şarkıya giriyorum.

Sacma sapan sarkisi mi hocam :D 

Onu ben de fark ettim :))

Hocalar egzama benim sadece sacimda var ben alternatif olarak bitkisel birsey varsa aklima yatarsa denerim diye demiştim ama silinmeye değer bir konu degildi kilitlenebilirdi en fazla.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Oyle bir konusuyorsunuz ki memleketin mal dolu oldugunu bilmiyormussunuz gibi, birinin basina bir sey gelse dava size acilacakmis gibi. 

Edit: Onun disinda konunun neden silindigini anlamak icin cok uzaga gitmeye gerek yok; konu cilt kanseri, oneri: "beygir yetiştiricilerine danış"

izzmarit tarafından 05/Haz/16 22:36 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aranızda mysql dan anlıyan varmı beyler bayanlar son açtığım konular hep cevapsız kaldı anlıyan varsa bi yardım etsin elinize yapışmaz

http://www.tahribat.com/forum/mysql-veritabanini-siteye-bagliyamama-sorunu-219381

dead_march tarafından 05/Haz/16 23:50 tarihinde düzenlenmiştir

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şimdi senin konunu geçtim ya bunalra ne yapmalı ?

nasıl bir konu başlığı bu  ? hadi konuyu açanın 700 logini var yeni 

http://www.tahribat.com/forum/isinize-yarayabilir-bi-didiklersiniz-219403

ya da bu konu yeri yanlış isim yanlış

ya murid ? 4054 logini var  

http://www.tahribat.com/forum/game-of-thorones-219400

şimdi bu konuları modlar silse olay çıkar vay efendim konumuz silindi diye... sonrada modlar egoist  diye yırtınıyor bazıları.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Eskiden bomba tarifi de veriyorduk, Aferin içinden kodein sentezlemeyi de.

Hiç siteden götüne fitil takıp kendini havaya uçuran olmadı.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Eskiden bomba tarifi de veriyorduk, Aferin içinden kodein sentezlemeyi de.

Hiç siteden götüne fitil takıp kendini havaya uçuran olmadı.

http://www.tahribat.com/forum/sis-bombasi-funye-yardim-77276

The Beginning and The End.
Toplam Hit: 9665 Toplam Mesaj: 71
eleştri