Sade Bir Web Sitesi Yaptırılacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

İngilterede yaşayan bir arkadaş tamamen formalite icabı zeytin ithalatı yapacak ve bu konuda kendisi ve ürünleri hakkında bilgi sunabileceği bir web sitesi yaptırmak istiyor. ilgilenenler pm atarsa arkadaşın iletişim bilgilerini veririm detay konuşurlar

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Hocam konudan bağımsız ama biz sektördekiler böyle "sade" "basit" "kolay" gibi kelimelere pek tahammül edemiyoruz. Yapılan işi basitleştirmek ya da ucuz göstermek için söylenen kelimeler gibi.

Özellikle tasarım işlerinde çok yapıyorlar bunu "sanki ne var canım ben de yaparım futuşopla da vaktim yok" demeye kadar gidiyor konu.

Her neyse iyi arayışlar kolay gelsin.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı

Hocam konudan bağımsız ama biz sektördekiler böyle "sade" "basit" "kolay" gibi kelimelere pek tahammül edemiyoruz. Yapılan işi basitleştirmek ya da ucuz göstermek için söylenen kelimeler gibi.

Özellikle tasarım işlerinde çok yapıyorlar bunu "sanki ne var canım ben de yaparım futuşopla da vaktim yok" demeye kadar gidiyor konu.

basitten kasit su bence, authentication, shopping cart vs. olmayacak sadece urun listesi olacak.

panelden urunleri duzenleyebilecek falan filan.

wordpress cak gec isi.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

sterlin pound falan veriyorsa ben yapim, ölmeden görmüş olurum

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı

basitten kasit su bence, authentication, shopping cart vs. olmayacak sadece urun listesi olacak.

wordpress cak gec isi.

hocam sadeden sen öyle anlıyorsun da ben mesela sade denince scriptsiz bir site anlıyorum. aynen wordpress gibi çak geç işi yani ucuzlaştıralacak bişey yok kaç para zaten bi wp :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    end bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı

wordpress cak gec isi.

hocam sadeden sen öyle anlıyorsun da ben mesela sade denince scriptsiz bir site anlıyorum. aynen wordpress gibi çak geç işi yani ucuzlaştıralacak bişey yok kaç para zaten bi wp :D

anladım hocam çaksınlar geçsinler wp haklısınız.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

hazır iş   yokken ben yaparım  :=) 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    PersonalJesus bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı
    end bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı

wordpress cak gec isi.

anladım hocam çaksınlar geçsinler wp haklısınız.

polemige gerek yok hocam. adam gostermelik bisi istiyormus. ille de icraat olacaksa zaytini satin almak isteyen whatsapp'tan falan yazar halleder.

ha, hazir template degil de ozel tasarim yaptirilacaksa haklisin, ya da sifirdan script yazilacaksa. sadece crud isi yapilsa bile basit diyerek ustunu ortmemek lazim.

end tarafından 09/Ağu/21 15:50 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

@PersonalJesus boşuna geriliyorsun hocam. Sen çakma boş ver, sen atomu parçalarına ayırmaya devam et bana çakmalık iş lazım yardımcı olmuyorsan köstek olma bari.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

1000gbp ye wordpress yaparım uygunsa.

wp değil custom bir şey isteniyorsa. kaç sayfa vs olacaksa iletirseniz ona göre fiyat verebilirim.

Cosmic tarafından 09/Ağu/21 16:10 tarihinde düzenlenmiştir

Bittik biz bittik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhan-exp
    emirhan-exp's avatar
    Erkek

bu wordpress siteyi nasıl yapıyorsunuz ben de 0 dan yapabiliyorum.

Toplam Hit: 1409 Toplam Mesaj: 13
tasarım website sade