Sağlam Bi Virüs Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

arkadaşlar banasağlam bi virüs lazım.. hdd herşeyi uçursun tıklandığında bişey bırakmasın. elinde olan varsa linlk verirseniz sevinirim.

Carpe Diem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Tam olarak ney istediğini yaz ona göre önersinler her virüsün amacı farklıdır kimisi zarara yönelik kimisi bilgi çalmaya yönelik vs

HolyOne nin yazdığı bir program vardı hardformater diye onu kullan

ReeX tarafından 13/Eki/12 18:13 tarihinde düzenlenmiştir

Gimme Some Tits
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

banada şöle tıkladıgında adamın bana yaptıklarını gösterecek, gününü gösterecek bişiy lazım böle pişman etsin onu

h0ly0ne hardformatter denedim ama sanırım sadece windows 95'de çalısıyor o sdkf

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

yaw tıklandıgı zaman o pc çöksün bu kadar basit :)

Carpe Diem
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    CANN1 bunu yazdı

yaw tıklandıgı zaman o pc çöksün bu kadar basit :)

okadar basitse birazdan amacına ulaşırsın dostum sabret. 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

hazır böyle bir konu bulmuşken şeyhimize hardformatter hakkında isteklerimi dile getirmek isterim.

şeyhim şimdi antivirüslerde olan bir özellik var ya hani virüs silinemediğinde açılışta siliyor. aynı şekilde senin firüs de sistem dosyaları açılmadan formatlasa ya ? a-z bütün sürücüleri kontrol edip alayını silse ? hiç affetmese :D çok deli olur yemin ediyorum :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

basit derken anlamolarak basit demiştim :))

halen sonuç yok sanırım.. arkadaşlar bu konuda bilgisi olan müridlerden yardım bekliyorum...

Carpe Diem
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

win98 zamanında vardı öyle bişey. autoexec.bat dosyasına format komutu ekliyordu. pc bir sonraki açılışta format atıyordu kendi kendine.

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

"pcdoktor"'a ulaşın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tugberk
    Tugberk's avatar
    Erkek

Herhangi bir dilde CreateFile fonksiyonu ile \\.\PhysicalDrive0 ve \\.\C: aygıtlarını açıp WriteFile fonksiyonu ile 512 şer boş bayt yazıp reset atabilirsin. MBR ve sistemin kurulu olduğu (D: ye kuruluysa harf değişecek tabi) volume'ün ilk sektörü gittiği için sistem açılmaz. Tek sorun bu işin yapılabilmesi için administrator privilege gerekmesi, yani, ya manifest dosyası ekleyeceksin, exe admin yetkisi isteyecek çalışınca ya da elle yönetici olarak çalıştır diyeceksin.

Herkesin iki satır kod öğrenince yaptığı ilk şeydir bu ,genelde birsürü abuk sabuk yöntem kullanılır (system32 deki tüm dosyaları silmeye çalışmak gibi) bu kadar uzun süre cevapsız kalmasına şaşırdım konunun :) Direkt kod ya da program veremem ama en az bir kere windows api çağırmış herkes yukardaki işlemi yapabilir.

Toplam Hit: 3245 Toplam Mesaj: 17