folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Saglam Biyoistatistikci Tanidigi Olan?

Saglam Biyoistatistikci Tanidigi Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Selamlar,

Outsource etmek istedigim bir konu var, ucreti onemli degil, ustume datayi alip hicbir aciklama yapmami beklemeden harikalar yaratacak bir biyoistatistikci atin lutfen.

Edit. Gizlilik anlasmasi imzalanacaktir.

izzmarit tarafından 04/Eki/19 08:02 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Biyoistatikci olmasamda vakti zamaninda sosyal bilimlerde spss'de dort nala kosturan bir murid olarak ihtiyac halinde yardima hazirim.

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    telekom bunu yazdı

Biyoistatikci olmasamda vakti zamaninda sosyal bilimlerde spss'de dort nala kosturan bir murid olarak ihtiyac halinde yardima hazirim.

Cok sagol hocam istersen cv gonder sunayim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Cv'lik pek bir seyim yok.

Matematik ogretmeniyim, lisans istatistik AA geldi, y.lisans egitim yonetimi denetimi alaninda yine istatistik dersi gorduk (bu sefer uygulamali 'spss'). Onda da tum notlar - projeler 100. Bir elin parmaklarini gecmeyecek sayida yuksek lisans tezi yapanlara anketlerin yorumlanmasi - analizi konusunda spss'te yardim ve yataklikta bulundum.

İsin acikcasi senin ihtiyacin var zannedip murşide torpili kapsaminda ucretsiz yardimci olayim dediydim, konudaki "outsource" kismi gozumden kacmis. Su durumda baskasi baskasina yaptirsin ;)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Biyostatik ve istatistik karışmış sanırım :)

İndia İndia !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

ya ölümsüzlük üstüne çalışıyor ya da sadece cahilleri tek tek yiyecek bir zombi genetiğin peşinde. 

yaşasın atlantis halkı.

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

ya ölümsüzlük üstüne çalışıyor ya da sadece cahilleri tek tek yiyecek bir zombi genetiğin peşinde. 

yaşasın atlantis halkı.

^^D` âlem'sin ya

RitmFarbRacourci tarafından 04/Eki/19 16:16 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

Aralarinda pek bir fark oldugunu dusunmuyorum. Daha dogrusu ayrintida bazi farklar vardir ama onlarda biraz arastirmayla halledilebilir. Misal bizde binde ikilik fark anlamli bir iliski olusturmazken tip alaninda ciddi bir deger olabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    telekom bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Cv'lik pek bir seyim yok.

Matematik ogretmeniyim, lisans istatistik AA geldi, y.lisans egitim yonetimi denetimi alaninda yine istatistik dersi gorduk (bu sefer uygulamali 'spss'). Onda da tum notlar - projeler 100. Bir elin parmaklarini gecmeyecek sayida yuksek lisans tezi yapanlara anketlerin yorumlanmasi - analizi konusunda spss'te yardim ve yataklikta bulundum.

İsin acikcasi senin ihtiyacin var zannedip murşide torpili kapsaminda ucretsiz yardimci olayim dediydim, konudaki "outsource" kismi gozumden kacmis. Su durumda baskasi baskasina yaptirsin ;)

Hocam o zaman kimseyi bulamazsam basima kalirsa kapini calacagim cok tesekkur ederim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    korkarabatak bunu yazdı
    bloodmage bunu yazdı

yaşasın atlantis halkı.

Hahhhahhahaha HOSGELDIN

@bloodmage hocam sana da hosgeldin demek isterdim ama daha steamde gorme serefine nail olamadim :')

*biyostatik: "bir mikroorganizmanin kolonilesmesine engel olma potansiyelindeki cevresel degisiklikleri etkileyen" anlaminda sifat

*biyoistatistik: biyoloji+istatistik :P

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

lanet gelsın bıyometrıye de ıstatıstıgın herturlusune 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2128 Toplam Mesaj: 15
biyoistatistik