folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sahibinden.Com Domain Patlamis

Sahibinden.Com Domain Patlamis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

shb.io da olsa %3 kaybı bile olmaz. .com.tr falan filan yürür domaini kaybetse bile. 

He bana sorarsanız patlasın zaten, büyük tekelleşmişler.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

yanlış bakmadıysam 2017 den beri domain solution üzerinden register yapıyor sahibinden, bir de domain düşse de bir alma süresi falan olmuyor muydu heralde onu farkederler erişim olmuyor çünkü o süreçte diye biliyorum.

bence domain şirketi ile ilgili bir sorun var düzelecek yakında. 

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Domain'in suresi dolsa bile cat diye baskasi alamaz, belirli bir sure eski sahibinin register etmesi icin sure var.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

benim düşüncem bunlar da yurtdışına parayı götürüyor

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

çağrı merkezini arayıp destek alamayan bireysel kullanıcıların bedduası tuttu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    gkhn bunu yazdı

Hocam domain suresi bitince bir sure grace period denen (Turkcesini bilemedim) bir zaman araligi oluyor eski sahibi alsin diye, biraz zamli oluyor ama oluyor, benim basima gelmisti. Tabii yaniliyor da olabilirim, belki boyle yuksek trafikli sitelerde ayri bir vahsilik yasaniyordur:)

Simdi sikişi gör o zaman

Vahsilikten korktular madem

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

gecmis whois kayitlarina bakarsaniz zaten en az 2019'dan beri 2025'e kadar suresi varmis. ve zaten registrar network solutions mus. domain yenilemeyi unutma, kaptirma mevzusu degil. buyuk ihtimalle birileri panele erisip birseylerle oynadi. domain firmasinin hatasi gibi duruyor. amerikan firmasinin basina boyle birsey gelse ottururler. bakalim sahibinden ne yapacak.

g2k[et]tahribat[dat]com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Piyasa boşluk kabul etmez. 3 gün açılmasın alternatifleri çıkar hemen. Zaten tekel olmuşlardı iyi olur kapanması. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlanlardan birisinde ABD merkezli bir şirketin logosu kullanılmış. Şirkette telif atmış ilanı kaldırın demiş. Sahibinden.com'da telife cevap vermeyince domaini aldıkları ABD'li firma siteyi kapatmış. Yani olay domain süresinin bitmesi değil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

heralde benim ahım tuttu amk :) 

Ben bunlar kadar gerizakalı adam görmedim o kadar paranın içinde yaşadıkları problemlere bak. metin editörlerine kadar rezil.

Müşteri memmuniyeti sıfır. oturduk bekliyoruz. bugun tek bir telefon dahi calmadı afişden görenler arıyor sadece.

userneyime tarafından 03/Oca/24 15:02 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3607 Toplam Mesaj: 34
sahibinden patladı sarı site gitti paralar