Şahin Mi Flash Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

şahin (y)

yedek parça sıkıntın olmaz, yolda kalma derdin olmaz. vursan gözün görmez. tek sıkıntı sağlam araba değiller kaza yapmıycan can güvenliği yok.

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Ekonomi istiyorsan ikisinide düşünmeden sana KARBÜRATÖR lü bir LADA SAMARA öneririm. İşçilik ucuz, parçası ucuz ve kolay bulunabilir, fiyatıda ucuz, yaktığı yakıt hepsinden ucuz en kral arabadır.

Yalnız şunuda söyleyeyim. Konfor olarak flash danda şahindende berbattır.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

bence uno al kardesım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1993-model-uno-60s-lpg-70770088/detay

tamam sahın fln parcaları ucuz elden kolay cıkartırsın ama kara duzen bır arac flash desen oda aynı kısın yola cıkarsın varacagın yere kadar anca ısınır kalorıferler ayrıca flash hafıf aractır cok cabuk savrulur bunuda gor onunde bulundur ama yok ben hız yapmam yavas yavas usul usul gıderım dersen al bı tane uno bak keyfıne derım... bırak sahını flashı

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Abi bu var senin butceyi biraz daha aşıyor ama özellikleri güzel.

http://www.topmodels.com.tr/16_fg_formula_1_competition_08_kit_%28hidrolik_frenli%29_urunu.html

binersen taşıyabileceğine inanıyorum hiç değilse üst kalite bişey almış olursun.

Hocam koy paranı kenara acele etme =) 5000 e arabamı olur bu bile 6000

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3T3HAN
    M3T3HAN's avatar
    Erkek

Geçtiğimiz ay tıpkı senin gibi flash mı şahin mi diye araştırıp dururken 

1- Flash larda serilik avantajının yanı sıra yedekparçada sorun yaşandığını ustalarından 

2- Şahin de parça sıkıntısı olmadığını ama asla sanayiden ve tamirciden çıkamayacağımı , yakıtının da başlıbaşına sorun olduğunu öğrendim. 

Bende gidip 1996 1.4 karbüratörlü bir Fiat Uno aldım.. 

Sonuç mükemmel diyorum .. Sadece az bir fedakarlıkla bunu yapabilirsin. 

Arkadaşların çoğu haklılar ... Göz önünde bulundurman gerek 

Allah kazasız belasız günler versin

Herşeye rağmen varlığım Türk varlığına armağandır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Abi bu var senin butceyi biraz daha aşıyor ama özellikleri güzel.

http://www.topmodels.com.tr/16_fg_formula_1_competition_08_kit_%28hidrolik_frenli%29_urunu.html

binersen taşıyabileceğine inanıyorum hiç değilse üst kalite bişey almış olursun.

Hocam koy paranı kenara acele etme =) 5000 e arabamı olur bu bile 6000

-----------------------------

Şeyh  para varda yokmu  dedık  bütçe  sınırlı ehlıyetı  yenı aldım.

yanıp  tutuşuyorum araba sevdasından, biraz daha  beklıyıp  para  bırıktırmek  istiyorum bende

ama şeytan içimi  gıdıklıyoo  al  lan bi  araba  ağzını  yırt arabanın  anırta  anırta  gez  diyor :)

Bende  tutamıyorum kendıme söz  geçiremıyorum  haklısın  kardeş  alıyım da  bağırta  bağırta

canına  okuyum  asvaltın anasını ağlatıyım  dıyorum kendıme :)

Bugun  5   6  tane  flash  baktım  adam  akıllı  temız  bişiy  bulamadım  vazgeçtim  zaten flashtan.

şahin  bakıyorum şu  sıralar   lada yı  bende istiyorum ama bizim  bursa  mıksen  satamazsın ladayı.

Elinde kalır unolar da  cook  guzel ama burda  bulamadım  urfayı  kast edıyorum.

Bulduklarımda   6500  8000  10000 'e kadar  çıkıyor.

Şu anda  çaresiz  umutsuzca  beklıyorum.

Bulursam güzel  bir  şahin  alacam arayıştayım.

Bu arada  iyi  niyetli ve güzel yorumlarından  dolayı  tüm arkadaşlara  tşk ediyorum.

Yakında Güncelenecektır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

bulabilirsen temiz mitsubishi lancer al 90 model muhteşem bi araba yakıt ve kalite bakımından flashada şahinede bin basar 1 ay önce araba alacam deseydin verirdim benim arabayı 2.eli düşük diye düşünme 1  haftada 20 üzerinde telefon ve mesajla sattım arabayı bu da bahsettğim aracım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-1990-mitsubishi-lancer-1-5-lpgbenzin-64565125/detay/

l enfer c est les autres Sartre ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

FIAT / TOFAŞ KARTAL - 1.6 i.e. LPG

hız yapmam diyorsan  al tepe tepe kullan

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    netteki bu fiyatlara akıl erdirmek zor açıkçası. 2004 1.5 155000 km clio'yu 10 bin liraya takasta zar zor saydirdim. 99 model lada niva'ya aynı fiyatı çekenler var. netten bakma pazara git, eşe dosta haber sal yada icra satışlarını takip et. eminim daha güzel arabalar dusecek. salla sahini o paraya civic al.

ZzZzZzZ...!
Toplam Hit: 8097 Toplam Mesaj: 41