folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Sahte Adobe Flash Player (Dikkat)

Sahte Adobe Flash Player (Dikkat)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bugün google play den telefona flash player kurmak istediğmde bu siteye yönlendirdi beni. baktım bi ipnelik var kapattım sayfayı. bu arada s3 mini ye flash player nası yükleyebilirim, swf dosyalarını açabilir miym?

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TheMayk bunu yazdı

O exeyi yerleştirdikten sonra, bence başka işlerde yapıyordur diye düşünüyorum.

Gerek yok 5 kuruş için riske girmeye.Birde gider milletin kredi kartı şifrelerini falan toplar başıma iş alırım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

macin gozunu seveyım

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bugün google play den telefona flash player kurmak istediğmde bu siteye yönlendirdi beni. baktım bi ipnelik var kapattım sayfayı. bu arada s3 mini ye flash player nası yükleyebilirim, swf dosyalarını açabilir miym?

s3 mini işletim sistemi 4.0 üstü değil mi? 4.0 üstüne flash player yükleyemezsin. Adobe Air yüklersin ancak. Android tıpkı apple gibi 4.0 ve üstüne flash desteğini kesti.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    TheMayk bunu yazdı

O exeyi yerleştirdikten sonra, bence başka işlerde yapıyordur diye düşünüyorum.

Gerek yok 5 kuruş için riske girmeye.Birde gider milletin kredi kartı şifrelerini falan toplar başıma iş alırım.

aynen öyle daha önce r10daki elemanların akıllarını aldılar butür virüs yayanlara afyok walla dikkat edin

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Sandbox a kurdum.

Şunları yapıyor:

*40 saniyede bir tarayıcı açıp şu siteyi açıyor: "v9tr.com"
    *Kısayolları modifiye edip v9tr.com açacak şekilde değiştiriyorlar.
     Etkilenen Tarayıcılar:
     -Google Chrome
     -Yandex
     -Firefox
     -ie
    *Google Chrome tarayıcısına 9 kb lık eklenti kuruyor.
    *Windows başlangıcına yerleşiyor.

Zararlı ancak fazla bir zararı yok kullanan kişilerden kolaylıkla silinebilir. Malware işte virüs bile değil aslında.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

s3 mini işletim sistemi 4.0 üstü değil mi? 4.0 üstüne flash player yükleyemezsin. Adobe Air yüklersin ancak. Android tıpkı apple gibi 4.0 ve üstüne flash desteğini kesti.

4.1.2 yüklü şu an. adobe air yükleyince swf leri açabilecek miyim?

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

4.1.2 yüklü şu an. adobe air yükleyince swf leri açabilecek miyim?

Açamazsın, Flash Player kalktı, Adobe Air açabilmen için onların uygulama olarak derlenmesi lazım. Fakat Android için .apk dosyalarını paylaşmışlar store harici oradan indirip kurabilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

Sahte Flashplayerli trojen yayan bir sitede ben vereyim, hemde com.tr uzantılı adamlarda ne cesaret var m.k. Sitenin hiti azımsanacak gibide değil.

http://www.hdfilmizle.com.tr/

Bunu savcılığa ihbar edecen aslında. Adamlar resmen Botnet ağı kuruyor.. ve bu gibi site sahipleri polisle karşı karşıya gelince şunu diyorlar:

Ben siteme reklam aldım, kesinlikle yayılan exe nin bizle bağlantısı yoktur. Dosyayı sunucumuzda barındırmıyoruz. (exe yi başka domainlere kurdurtuyolar bilerek) Reklam verenin mesuliyetindedir. gibi sıyrılma politikaları var. reklam veren içinde sallamasyon bir isim veriyorlar.. (belki oyle biri turkiyede yaşamıyor bile) . Anlayacağınız işin orospusu olmuşlar...Bunlara kim dur diyecek çok merak ediyorum:)

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Bu sitede de başka exe var, ama yöntem aynı :)

www.fullindirizle.gen.tr

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
Toplam Hit: 5509 Toplam Mesaj: 23