Sahte Banka Sitelerine Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Biliyorum Tahribat müridleri bu numarayı yemez ama teknolojiden anlamayan dayı, amca, hala vs uyarsak iyi olur.

Bankalar SMS ile şifre doğrulaması yapıldığı için dolandırılan parayı iade etmiyor.

Mod not. Konudaki alakasiz mesajlari temizliyorum. Tekrarinda seri ban atacagim. Insanlarin her seyi bilmek zorunda olmadigini, bu konunun bilmeyen varsa ogrensin, dikkatli olsun, dolandirilmasin diye acildigini unutmayin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valla babacan bundan bişey anlamadım.neyi demek istemişsin.ziraat bankası Devlet bankası.bu bankadadamı dolandırıcılık oluyor

Serdengecti
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı

valla babacan bundan bişey anlamadım.neyi demek istemişsin.ziraat bankası Devlet bankası.bu bankadadamı dolandırıcılık oluyor

bu ziiraat bankasi kardesim. gerci hepsi dolandirici.

AMpul tarafından 27/Eki/17 03:48 tarihinde düzenlenmiştir

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada adamlar hem netten çalışıyor hemde telefondan. Mesajı gönderen numarayı arayın dediğimi anlayacaksınız. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

babacan bu ziraat bankası bunda ne varki hiç büyük bi banka dolandırıcılık yaparmı

Serdengecti
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı

babacan bu ziraat bankası bunda ne varki hiç büyük bi banka dolandırıcılık yaparmı

:/

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Hep aklına destan serverindeki çarım gelir aklıma bana çok iyi ders olmuştu  . 3x8 krowaz 2x9 çhitin  +2 takı set  gabs8  Ahaha   çok iyi para ediyordu . 

Ahh ahh 

Neyse konu dağılmasın .

Garanti.com

Garantim.com

Qaranti.com

Gibi olaylara aman dikkat affetmezler 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Bu tarz scriptler ICQ kanallarında 50-100 TL'ye satılıyor çoğunu netten zaten temin edebiliyorsunuz geçtim yapmasında bir şey yok. Adamlar bu scripteri kurup başlıklı sms veya ilk postdaki nolardan atıyorlar veya veya facebook twitter instagram gibi yerlerden reklam çıkıyorlar. Dikkatli olunması lazım

x-t0xid tarafından 27/Eki/17 12:50 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı

'' kim inanırki böyle şeylere '' diyenlere canlı örnek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı

Bu tarz scriptler ICQ kanallarında 50-100 TL'ye satılıyor çoğunu netten zaten temin edebiliyorsunuz geçtim yapmasında bir şey yok. Adamlar bu scripteri kurup başlıklı sms veya ilk postdaki nolardan atıyorlar veya veya facebook twitter instagram gibi yerlerden reklam çıkıyorlar. Dikkatli olunması lazım

Bu icq sohbet denetlen miyor mu? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Bu yazışmalar nerede geçiyor?

Errare Humanum Est
Toplam Hit: 4780 Toplam Mesaj: 19
dolandırıcılık dolandırıcı sahte banka sitesi