folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sahte Doktor Raporu ?

Sahte Doktor Raporu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragomilow
    dragomilow's avatar
    Erkek

abi varsa elinde rapor sahte mahte salla gitsin bas tarihi ver.

biz 20 tane adama sahte transkript ve adli sicil kaydı ile burs aldırıyoz :) kimsenin çaktığı yok. bi şey olduğu da yok olacağı da...

www.kodki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ulan bu konuda hiç sıkıntı çekmemişimdir :) yok mu abicim hastanede bi tanıdığınız paraya ne cahet 1 aylık raporlar aldığımı bilirim proftan hem de :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    amk yazın word e salak salak hastalıklar altına uz.dr siyami özkan bide mühür yaptırın 5 10 milyona kıyıp sonra bas imzala mühürle ver :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek

sahte rapor yazısı gördüm hemen atladım:)

bu sene okulda bi o işe girmemiştik ona da girdik:)

gidiyoruz pansiyon müdür yardımcısına hocam hastayız sevk dios(en geç 2 hafta 1 hastayıs saten) :)

werio sevki doktora ordan baktık yazmadı rapor sonuç bölümüne daksil çek sora onu fotokopile oraya 2 gün ist uygundur yaz götür:)

maliyet 30 ykr:)

sudan ucuz :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek

fizik sınavımız vardı.tüm herkes rapor alıp kaçıyordu.ben de rapor almaya karar verdim.ailemden dolayı sağlık sigortam vardı.sağlık ocağına gittim.yalan söylemeyi de pek sevmiyorum.gitmişken bende olan bir hastalığı söyleyeyim dedim.benim burun akıntı sorunum var.yaz kış burnum akıyor.neyse söyledim.

söylemez olaydım. bu iş burda olmaz dedi,endoskopi yapılması için hastaneye sevketti.bir şey diyemedim ben tabii.

ben hayatımda tek başıma hastaneye hiç gitmedim.saat de zaten 11 falandı.gitsem de zaten sıra gelmezdi.

eve gittim.şöyle bir baktım konuya(dalgalar), paşa paşa girdim sınavıma.2 almıştım sonra sınavdan.

siz siz olun,hastalık uyduracaksanız düzgün bir hastalık uydurun

edit:benden hemen önce çocuğun biri gelip doktora "sınavım var, rapor alacağım" demişti.doktor da kibarlıkla geri çevirmişti.korkumda onun da etkisi var tabii..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:
    -----------------------------
    ulan bu konuda hiç sıkıntı çekmemişimdir :) yok mu abicim hastanede bi tanıdığınız paraya ne cahet 1 aylık raporlar aldığımı bilirim proftan hem de :)
    dai 1 aylık nasıl alıyon ya.

benim bildiğim 20 günden sonra heyet raporu gerekio:S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    nothing bunu yazdı:

fizik sınavımız vardı.tüm herkes rapor alıp kaçıyordu.ben de rapor almaya karar verdim.ailemden dolayı sağlık sigortam vardı.sağlık ocağına gittim.yalan söylemeyi de pek sevmiyorum.gitmişken bende olan bir hastalığı söyleyeyim dedim.benim burun akıntı sorunum var.yaz kış burnum akıyor.neyse söyledim.

söylemez olaydım. bu iş burda olmaz dedi,endoskopi yapılması için hastaneye sevketti.bir şey diyemedim ben tabii.

ben hayatımda tek başıma hastaneye hiç gitmedim.saat de zaten 11 falandı.gitsem de zaten sıra gelmezdi.

eve gittim.şöyle bir baktım konuya(dalgalar), paşa paşa girdim sınavıma.2 almıştım sonra sınavdan.

siz siz olun,hastalık uyduracaksanız düzgün bir hastalık uydurun

edit:benden hemen önce çocuğun biri gelip doktora "sınavım var, rapor alacağım" demişti.doktor da kibarlıkla geri çevirmişti.korkumda onun da etkisi var tabii..

öyle bi sorunum yok valla.doktora bi bakıyorum zaten anlıyo gavat herif ağzımı açmadan 1-2 gün rapor.geçen perşembe gittim kaç gün verem diye bana soruyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    Beyler elinde bir örnegi olan varmı screen atsın da üstünde oynama yapalım

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ToRReSs bunu yazdı:

pit10din bunu yazdı:
    dai 1 aylık nasıl alıyon ya.

benim bildiğim 20 günden sonra heyet raporu gerekio:S

sene 2003-2004 ben CERRAHPAŞA hastanesindeyim bölüm kulak burun boğaz "taş gibiyim top sakal bırakmışım" gittim prof.'a amcam yollamıştı :) sen misin öğrenci dedi hea dedim hiç benzemiyosun dedi :) kaç günlük istiyosun dedi 1 ay olursa ii olur dedim walla :) al 25 günlüğü dewam et dedi :) öyle bişey yazmıştı ki hastalığıma a.q. okunması bile 5 dkk alıyodu :))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    ne geregi var 20 gün devamsızlık hakkınız var kullanmadıysanız eger sansLısınız amk benim zamanımda 10 gündü hep 9,5 2. haftadan doluyodu zaten sonra hocalar gelmemem icin yalvarıyordu:).. devamsızlıgı kullanmayanlar 20 gün gitmesin zaten son haftayı kim takıor rapor bizim devrimizdeydi simdi kalmadı öle seyler..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
Toplam Hit: 24796 Toplam Mesaj: 25