Sakarya Buluşması Vol. 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

interfector bunu yazdı:
    -----------------------------

buluşmaya gelicek birinin telefon numarası lazım acil:D geldik kimseyok olm.d

-----------------------------

ciddi misin  :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Beyler ben ofisteyim şuan ebesinin amı gibi yorgunum 2 saat uyuyacağım.

Eğer geç kalırsam uyuyakalmışımdır, sarı oğlan ofisi biliyor , gelip uyandırır heralde neyse öptüm by.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

birazdan canlı yayın yapıcaz hazır mısınız müridcanlar :D hazrısanız söyleyin :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    Haziriz beklioruz

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

ya gün boyu telefonum kapalıydı sebebide sabah 11 den beridir evde ugrasıp duruyoruz evdeki cam ve pencereler pvc oldu ahşaptı önceden ve daha yeni kıçımı yere koyabildim

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

istanbuldan gelecek olupta gelmeyenlere çok değişik küfür ediyoruz topluca :D kulaklarınız çınlarsa biziz canlarım :) öpüyoruz hepinizi :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

fotolar çok güzelmiş orda olmak isterdim... :(

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

kimkimdir diye işaret yapın beyler kafalara

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

2.foto için sıralıyorum:

soldan sağa;   ilyas208 , interfector , SnowDrop (SARI OĞLAN) , ajan1111 , sir (ben) , hezarfen

ayrıca en altta suratında aytek logosu olan arkadaş Smirnoff

ve 2. fotoyu çeken arkadaşımız, lepusmorris

güzel bir buluşma oldu, önce resimlerde gördüğünüz mekanda takıldık. sonra batak ve okey oynamaya geçtik.

tekrarını bekliyoruz.

Toplam Hit: 10579 Toplam Mesaj: 110