folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sakarya İçin Damızlık Erkek Alman Kurdu Hizmeti Arıyorum

Sakarya İçin Damızlık Erkek Alman Kurdu Hizmeti Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Önceliğim, Secereli (kayıt yetkilisi aranarak kontrol edilecektir) erkek alman kurdu arıyorum çiftleştirmek için.

Kızımın çiftleşme vaktine henüz hayli var 5 ay sonra gelecek sanırım fakat vakti geldiğinde zamanı kaçırmadan hazırda bir tane olsun istiyorum artık çünkü biz bulana kadar vakti geçiyor. 

Seceresiz de olur fakat sadece yol ücretini öderim. 

Şartlarım: Köpeğini adresime kadar getirmekte hiçbir sıkıntı yaşamayacak bir sahip olması ve aşılarının güncel olması. 

Yavruların hepsi bende kalacak ve köpeğinin uysal bir karakteri olacak. 

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Yavrular sende kalacaksa neden  çiftleşitirsinler ki

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

1) Para için

2) Duyarlı bir hayvan dostu kişi, onun da cinsel ihtiyaçları olduğunu bilir ve çiftleştirip Bu ihtiyacını karşılamak ister. Kısır olduğunu bildiği bir köpekle de yapabilir bunu elbette ama düşük bir ihtimal etrafta kısır bir dişi yoksa diye. (kısır olmayan bir dişi ile de sırf ihtiyacını gidetmesi için çiftleştirmez duyarlı bir hayvan sever çünkü doğacak yavruların sokakta nice zorlukla başetmek zorunda kalacağını tahmin eder.) 

Misal ben kısır bir erkek bulsam hiç düşünmeden çiftleştiririm. İstediğim yavru değil onun ihtiyacının görülmesi ee ama yavru olacaksa da annelerinden ayrılmalarına göz yumamam ve mümkün mertebe sağlığı hakkında bilgi sahibi olduğum bir köpekle çiftleştirmek isterim. Yoksa sokaklar köpek dolu, baba olunca anlarsın 😁

Nikoteen tarafından 17/May/19 08:28 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

1) Para için

2) Duyarlı bir hayvan dostu kişi, onun da cinsel ihtiyaçları olduğunu bilir ve çiftleştirip Bu ihtiyacını karşılamak ister. Kısır olduğunu bildiği bir köpekle de yapabilir bunu elbette ama düşük bir ihtimal etrafta kısır bir dişi yoksa diye. (kısır olmayan bir dişi ile de sırf ihtiyacını gidetmesi için çiftleştirmez duyarlı bir hayvan sever çünkü doğacak yavruların sokakta nice zorlukla başetmek zorunda kalacağını tahmin eder.) 

Misal ben kısır bir erkek bulsam hiç düşünmeden çiftleştiririm. İstediğim yavru değil onun ihtiyacının görülmesi ee ama yavru olacaksa da annelerinden ayrılmalarına göz yumamam ve mümkün mertebe sağlığı hakkında bilgi sahibi olduğum bir köpekle çiftleştirmek isterim. Yoksa sokaklar köpek dolu, baba olunca anlarsın 😁

Kişisel bir yorum hocam yanlış anlama. Bana yazdıkların nedense samimi gelmedi. Yorum sadece

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

1) Para için

Kişisel bir yorum hocam yanlış anlama. Bana yazdıkların nedense samimi gelmedi. Yorum sadece

katılıyorum, yavruların hepsinin sende kalmasına kimse razı gelmez. Yanlış bilmiyorsam bu tarz işler genelde yavrular anneyle kalır, biraz büyüyünce diğer taraf anlaşılan kadarını alır. Tabi ki doğduklarında annesinin yanında büyümesi en güzeli.

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

1) Para için

katılıyorum, yavruların hepsinin sende kalmasına kimse razı gelmez. Yanlış bilmiyorsam bu tarz işler genelde yavrular anneyle kalır, biraz büyüyünce diğer taraf anlaşılan kadarını alır. Tabi ki doğduklarında annesinin yanında büyümesi en güzeli.

++

yol parasını verem getir düzüştürek sonra götür nizami gel onu bunu yapma cart curt :D Senin kopek kendini düzdürecek sen de erkeğin sahibini düzecekmişsin gibi olmuş :D :D

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

benm yavru bu henüz 4 aylık anne baba sağlam sertifikası yok ama belçika kurdu . İşine gelirse detayları pm den yollarsın

Şartlarım 

Ben kalkıp gelmem sen gelirsen olur 

Bizim yavrunun 1 yıllık mama aşı vs tüm masraflarını ödemen gerekir

CiRKiN tarafından 17/May/19 10:00 tarihinde düzenlenmiştir

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hem ayranım dökülmesin hem g.... s......

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:D bir nisan olsa şaka sanardım konuyu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alman kurdunun yavrusu 1.000 euro. Bir kaç ay euro düşükken bir çiftlikten almak istemiştim pasaportlu her şeyi tam yavruya o rakamı istemişlerdi. Hayırlı işler hocam yavrular sende kalacaksa.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Grup seks :)

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 2693 Toplam Mesaj: 27
sakarya alman çoban kurdu çiftleştirme