folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sakin Olabiliyormusunuz. ?

Sakin Olabiliyormusunuz. ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    bende aşırı sakinim :| ama zıvanadanda cıkmıom deil tabi..konuya gore deişio

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

sakinim bişi anlatırken kişisine göre takılırım malsa hiç anlatmam sakın kalırım :D :D :D onun haricinde anormal bi davranış göstermedim :D :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Karşımdaki beni anlamaya çalışıp da anlayamıyorsa sakin kalırım. Ama aslında anlayıp da sırf dar kafası almadığı için zıtlıkta diretiyorsa sinirlenirim. 

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    olabildiğince sakin olun karşınızdaki sizi sünepe zannetsin sözü bitince sözünün bitip bitmediğini en az 2 kere sorun bitmediğini söylediği anda öyle bi başlayınki lafa ve o hemen atlar lafınızı bölmeye çelışır orda siz onu susturun bitti demişti deyin bombalamaya devam edin karşınızdaki şaşıracak ve münakaşayı/tartışmayı/laf kavgasını siz kazanacaksınız
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

genelde sakin 

mevzu iş ise biraz sert 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    sakin olduğumu gören olmamıştır, iki lafımdan biri ana avrat küfür içerir :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    normal bi şekilde konuştuğumuz ortamda sakin olamayıp bağırarak çıldıran kişilerden nefret ederim..

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    sakinim ama her an absürd bi şekilde patlayabileceğimi düşünüyorum heralde fazla sakinim biri küfür etse dahi güzellikle açıklamaya çalışırım bokunu çıkardığımı düşünüyorum ama sinirlenirsemde bokunu çıkarıyorum bi insan sana tükürdü diye kafası yarılır mı hiç arkdaş ama sakinim ynai çok nadir parlarım ama bu aralar miğde ağrıalrı falan heralde böyle öfkemi içime atıyorum diye oluyo kimsenin duymayacağı biyer olsa avaz avaz bağırır küfrederim ya da duymayı hakedecekleri kadar yapmışlarsa iyi olur düşüncesi bile ufak bi rahatlık verdi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Eger karsimdaki bilgili birisiyse(benimle karsit gorustede olabilir) zaten bilgisine guvendigi icin ve bende guvendigim icin son derece seviyeli , sakin bir tartisma gecer.

Eger karsidaki bilgisizse , kahvehane kulturuyle tartismaya baslamissa ,sinirlenmem ve  hic tartismaya girmem.Etme essekle muhabbet kusturursun , silme cam kirigiyla gotunu kestirirsin felsefesi.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Evet.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
Toplam Hit: 3163 Toplam Mesaj: 34