folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Samimi Bir Dindan Atatürk

Samimi Bir Dindan Atatürk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Madem özgürlük (!) var a.q o zaman yarın birgün rahibe yada haham da şunu derse "Ben de okula örtümle girmek istiyorum", cevabınız ne olurdu acaba?

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı:
    -----------------------------
    Madem özgürlük (!) var a.q o zaman yarın birgün rahibe yada haham da şunu derse "Ben de okula örtümle girmek istiyorum", cevabınız ne olurdu acaba?
    Biz dar kafalı kıt beyinli yobaz değiliz.Girsin arkadaşım.Kime ne zararı var ?

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    BozcaN bunu yazdı:
    gkhn759 bunu yazdı:

BozcaN bunu yazdı:
    başörtüsü gördümü bi yerlerine sopa kacmş gbi davranan genç atatürkçüler (!) okuyun bakın Ata nasılmış nelere nasıl önem veriomuş..

Atatürk den yapacagım alıntılar birşeyleri ispatlamaya yönelik degil sadece arkadasa gereken cevabı vermek icindir 

"Bir dinin tabiî olması için akla, fenne, ilme ve mantığa uygun olması lazımdır."

"Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

http://www.ataturktoday.com/AtaturkSozleri.htm 

Annamadımki Atatürk müslüman deil, dinsiz mi demeye calısıosn he gökHan ? :|

nese bide üniversiteler giymesiyle giymemesi arasında nerdeyse fark olmuyan ksack etekle girilioda bşörtüsüyle nie girilmesn ak..

hem mini li hatun mlletn dkkatini dğtıo drste erkklern yognlşmasını engllio :)

Yukarıda dedigim gibi sadece arka cvp amaclı, maksadım kastım bunu yazarken yok

aq tutturmussunuz bi minili kız die, bunlar varsa nerdedir, nie ben görmüom, sorun bende mi yoksa inşaat mühendisliginde mi??? Deil minili nerdeyse hatun yok!! 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

ontedi bunu yazdı:

türbanlı girebiliyorsa rahibede hahamda girebilir. zaten onların dini kıyafetleridir sokaktada görsem bişey demem ne diyeyim adamın işi o giyinmesi gereken zaten o kıyafetler elbetteki girebilir laiklik denilende budur zaten bütün dinlere eşit durmaktır ama şu an ki yasaklar özgürlüğü kısıtlıyor ne yazıkki

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hadi kavga edinde banliim.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:

Yukarıda dedigim gibi sadece arka cvp amaclı, maksadım kastım bunu yazarken yok

aq tutturmussunuz bi minili kız die, bunlar varsa nerdedir, nie ben görmüom, sorun bende mi yoksa inşaat mühendisliginde mi??? Deil minili nerdeyse hatun yok!!

sorun inşaat müh. de bizim okul da kaynıyo (ege) da neyse 

ben de şunu sorayım.

a.q tutturmuşsunuz türban diye. kime ne zararı war?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    gkhn759 bunu yazdı:

Yukarıda dedigim gibi sadece arka cvp amaclı, maksadım kastım bunu yazarken yok

aq tutturmussunuz bi minili kız die, bunlar varsa nerdedir, nie ben görmüom, sorun bende mi yoksa inşaat mühendisliginde mi??? Deil minili nerdeyse hatun yok!!

sorun inşaat müh. de bizim okul da kaynıyo (ege) da neyse 

ben de şunu sorayım.

a.q tutturmuşsunuz türban diye. kime ne zararı war?

Zararı yok.Birilerine yararı var.İşlerine gelmiyor :\

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

yakışmış muhafazakar ibnemize heheuehue:) güzelmiş..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

BozcaN bunu yazdı:
    başörtüsü gördümü bi yerlerine sopa kacmş gbi davranan genç atatürkçüler (!) okuyun bakın Ata nasılmış nelere nasıl önem veriomuş..
     konu ne ? senin dedigin ne? milleti birbirine düsürmeyi  yada fesatlik cikarmayi seviyosun anlasilan.

adam ne konu acmis millet ne yazmis sayende...  provoke postlarinla gurur duy bakalim. bir kumas parcasini namusa ve inanclara baglayan cahil cühela topluma Akil fikir bilgi ver Ya Rabbim...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek

Bir kumaş parçasına devleti laikliği ve cumhuriyeti bağlayanlarada akıl fikir ver yarabbiim.

Not : Yukardaki dua kimseye ithafen yazılmış bir dua değildir.Tamamen yaratıcıyla kendi aramdadır. Ve kimseye cevap hakkı doğmamaktadır , yüce yaratıcı dışında...

Toplam Hit: 5858 Toplam Mesaj: 27