folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note20 Ve Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı

Samsung Galaxy Note20 Ve Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada Samsung bundan sonra amiral gemisi telefonlarına artık 3 sene boyunca Android güncellemesi vereceğine dair söz verdi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu arada Samsung bundan sonra amiral gemisi telefonlarına artık 3 sene boyunca Android güncellemesi vereceğine dair söz verdi.

Vermesinler lüüüütfenn

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

note 4 ve s7 den beri sadece çöp üretiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

note9 var bende canavar gibi ilk çıktığında aldıydım.

nerden böyle bir düşünceye vardınız merak ettim hocam

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bende bayadır telefon alacam parada var ama telefonlar tırt. s7 edge var bunun yapamayıp diğerlerinin yapabildiği birşey yok benim gözümde o yüzden de almıyorum. 7nin olayı su geçirmez ve edge olmasıydı. kamerasıda iyiydi. patlama yapmıştı s7.

s21e odaklandım bekliyorum. snap dragon yerine exynos verecekler bize birde. samsung pazarda baya kaybetmeye başladı. çinli telefonlar aldı götürüyor. çinlilerin her boku ucuza mal edip pazarı ele geçirmesi dünyanın geleceği için hiç iyi değil.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

bende bayadır telefon alacam parada var ama telefonlar tırt. s7 edge var bunun yapamayıp diğerlerinin yapabildiği birşey yok benim gözümde o yüzden de almıyorum. 7nin olayı su geçirmez ve edge olmasıydı. kamerasıda iyiydi. patlama yapmıştı s7.

s21e odaklandım bekliyorum. snap dragon yerine exynos verecekler bize birde. samsung pazarda baya kaybetmeye başladı. çinli telefonlar aldı götürüyor. çinlilerin her boku ucuza mal edip pazarı ele geçirmesi dünyanın geleceği için hiç iyi değil.

Sony Mark 2 var mı bilmiyorum senin orada ama ona bi bak hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Biraz güldüm..

Note8'i severek 1.5 yıl kullandım, halen elemanım severek kullanıyor.

3 sene önce Note7 fun edition almıştık. Halen canavar gibi muazzam çalışıyor.

Geçen sene Note10plus aldım, telefon gerçekten hem çok şık, hem çok iyi. Aldığım gün içime batmıştı parası ama iyi ki almışım.

Note3 ve s6'dan önce çöp üretiyordu demek istedin sanırım.

Note20'de dex'i kablosuz yapmışlar. Muazzam olmuş, note10'a getirirler mi merak ediyorum. Kullanmayı bilen için muazzam bir özellik.

Kaan tarafından 05/Ağu/20 23:02 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk çıkan Note serisi Türkiye'ye çok sonradan gelmişti. Büyük diye millet almıyordu. Herkes garipsiyordu. Sonra Note 2 çıktı yok sattı. Note 2 bence en sağlam telefonlardan birisiydi. Plastik kasa olmasına rağmen Alman tankı gibiydi. 

Note 3'te plastik kalitesi kötüydü. Kasa esniyordu.

Birde Samsung'un en büyük hatası Note serisi eskiden olduğu gibi 2 senede 1 çıkacaktı. Hem piyasası ölmüyor hemde modası geçmiyordu. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Buda yeni tanıtılan fasulyeler pardon kablosuz kulaklıklar. Bunların en büyük artısı anons gibi dışarıdan duyulması gereken sesleri filtrelemeyip içeriye vermesi. 

Vallahi benim aklima gelmisti. Kulakliga harici sesleri filtreleyen bir mikrofon koyup gerektiginde kulaga veren bir sistem...

aktif gürültü önleyici değil mi bu sistem

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Buda yeni tanıtılan fasulyeler pardon kablosuz kulaklıklar. Bunların en büyük artısı anons gibi dışarıdan duyulması gereken sesleri filtrelemeyip içeriye vermesi. 

Vallahi benim aklima gelmisti. Kulakliga harici sesleri filtreleyen bir mikrofon koyup gerektiginde kulaga veren bir sistem...

aktif gürültü önleyici değil mi bu sistem

ambiant sounds denilen bir sistem, dışarıdan gelen sesleri kulaklığa veriyor.

Mesela yanında biri laf verince dürtmek zorunda kalmıyor, duyuyosun.

İlk başlarda çok başarılı değildi ama yazılımla geliştirdiler.

Toplam Hit: 3954 Toplam Mesaj: 37
samsung