folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy S21 Tanıtıldı - Exynos Saçmalığı Devam Ediyor

Samsung Galaxy S21 Tanıtıldı - Exynos Saçmalığı Devam Ediyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

note20 son note telefon oldu muhtemelen , bu Samsung yöneticilerinin alayına kafam girsin uğraşa uğraşa devasa şirketi bitirecekler aq

note android dünyasının en taşşaklı telefonu elinde böyle bir koz var Volkswagen in bugattisi gibi gidip bitiriyorlar salaklar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk çıkan Note'tan taa Note 8'e kadar kullandım Note serisini. Note 9 ile seriyi bozdular. 

Özellikle Note 2'nin yeri bende ayrıdır. Kullandığım en sağlam telefonlardandı. O zamanlar kılıf ve ekran koruyucu muhabbeti pek yoktu. Telefon rambo gibiydi. Nokia 3310 yanında halt etmişti sağlamlıkta.

https://www.youtube.com/watch?v=R4AicOyWY-c

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İlk çıkan Note'tan taa Note 8'e kadar kullandım Note serisini. Note 9 ile seriyi bozdular. 

Özellikle Note 2'nin yeri bende ayrıdır. Kullandığım en sağlam telefonlardandı. O zamanlar kılıf ve ekran koruyucu muhabbeti pek yoktu. Telefon rambo gibiydi. Nokia 3310 yanında halt etmişti sağlamlıkta.

bundan bendede vardı teknosadan 2 tane almıstık abime ve bana gerçekten çok acayip bir telefondu çorbanın içine düşürdüm 1.80 boyundaki giyinme dolabının üstünden fayansa düştü ve daha niceleri ekranı bi iki çatlamıştı ama diğer yerleinde hiç bir şey yoktu bozulmasını istiyordum

ki yenisini alim diye :) en son tam ekranın üstüne yere düştüde karardı ekran gitti anca öyle yeni telefon almıştım

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

benimde en çok sattığım model note3 idi peynir ekmek gibi satıyorduk yannıda bide saat ile ama note4 den sonra kafayı yemeye başladılar

note4 note edge , sd kartsız note5 hiç olmayan note6 ve patlayan note 7.

note3 de 2 gibi yüksek malzeme kalitesi ile hala kullananlar var ve taş gibi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung Note serisinde hep kendi ayağına sıktı.

Note 3'ün birde Neo adında düşük işlemci ve ramli versiyonuda vardı.

Note 5 sağlam telefondur. Ancak Samsung o dönem hafıza kartı telefonları yavaşlatıyor o yüzden artık telefonlarımıza koymayacağız diye açıklama yapmıştı. Note 5 o yüzden topal bir cihaz olarak çıktı piyasaya.

Note 7'nin patlaması ve Samsung'un telefonları piyasadan toplayıp imha edeceğiz dedikten sonra vazgeçip Note FE adı altında bataryalarını değiştirip tekrar piyasaya sürmesi. İşin en saçma tarafı Note FE'ler için yedek parça üretmedi Samsung. Yan sanayide bile ekranı geçtim bataryası bile zor bulunuyor.

Note 10 Lite adında Note serisinin adını lekeleyen bir model olması. Bu telefondaki kalem kullanımını görseniz Note serisinden soğursunuz.

vs vs...

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

Dh de okudum da note serisini bitiriyorlarmış üzüldüm. 3 senedir note fe kullanıyorum maşallahı var. Snapdragonlu bir note serisi gelmesini bekliyordum Türkiyeye ancak adamlar seriyi bitiriyor :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

S21 Ultra 12 GB ram ve 256 GB depolama olanın kaçakları orjinal kutusuyla 9.500 liradan kaçak piyasasına düşmüş. Kayıt alıcıya ait. Artık Samsunglarda kayıt kolay. Uzaktan imei atıyorlar ama 400-500 lira istiyorlar. Yani biraz tuzlu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=8KFRwQCnsnM

Gorilla Glass Victus'un traş olduğunu görmüş olduk :D Samsung'un tek hoşuma giden tarafı kasa kalitesi. Kasanın boyası o kadar düşmeye rağmen iyi dayandı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    yalinyalniz bunu yazdı

rolex ne alaka şimdi :D

rolexle gerçeğe en yakın zaman tutma deneyimi yaşanabilirken f91w sadece saate bakayım geçeyim saatidir; ikisini aynı cümlede kullanman casioya da rolexe de hakaret olmuş.

şimdi castro 2 rolex takıyor desem neden bilmeyecekler de yazmasın bir saat 10k eur eder mi diye fln :)

Hıyar madalyası verelim mi bu arkadaşa ya, yönetimin acil bu madalya şeysini düşünüp taşınması lazım rdltkmhrt 

adam 10−9  saniye hata payını önemsedi ya la şxlkfnmhg

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=8KFRwQCnsnM

Gorilla Glass Victus'un traş olduğunu görmüş olduk :D Samsung'un tek hoşuma giden tarafı kasa kalitesi. Kasanın boyası o kadar düşmeye rağmen iyi dayandı.

Hocam poco x3 ile redmi note 9 pro arasin da kaldim bu gün yarin alacağim..fiyatlar ayni 2050 tl garantisiz.. bugun fiyatlarini sordum.. Bu iki telefondan hangisini almaliyim sizce..

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
Toplam Hit: 7420 Toplam Mesaj: 71
samsung