Samsung Galaxy S4 Pil Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

S4 kullanıyorum alalı yaklasık 6 ay oldu. Pil problemi olduğunu herkez bilir. şarjdan çıkarınca hiç bir sey yapmasam dahi  bir kaç dk sonra %99 düşüyor sonrası facebook a giriyorum + 1 tane haber sitesine bakıyorum hoop %94 lere düşüyor. video filan izlediğimde yok.

bir arkadasım aynı sekilde bu sebepten dolayı servise gönderdi. pil değişmiş , yazılımı tekrar yukleyip göndermişler. soruyorum nasıl varmı problem  aynı a.k pek değişen bişi olmadı diyor.

Battery doctor v.s gibi program kullanıyorum. biraz daha uzun süre gitmesine yardımcı oluyor sanırım yada bana öyle geliyor. 1 günü bile zor çıkardığım oluyor. bazen öğlene kadar bile şarjı bitirmiş oluyorum. genelde 3g açıkken şarjı çok götürüyor.

Sizden bu konuda yorum ve tavsiyelerinizi istiyorum. Ayrıca sarjlı kılıf almayı düşünüyorum. Bu konuda ne dersiniz. Telefona herhangi bir zarar verirmi.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam Galaxy S4 malesef samsungun en sorunlu cihazı. Tamire en çok giden ve bir türlü sorunlarının tamamı giderilemeyen bir cihaz. Pil sorunu da bunlardan biri. Cihazın pili değişsede önemli bir fark oluşmaz...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

kullanmadığın uygulamaları yöneticiden durdur

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

11 aydır kullanıyorum 1 kez batarya şişti değıştirdim nisan ayında felan şuanda fena değil mobil veri felan çok yiyor şarjı sıkıntı yaşamadım şükür memnunum s4 ten insallah sorunun çözülür kardeşim.

The End
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

1yıldan biraz fazla oldu alalı, 3g açık, full parlaklık kullanıyorum sıkıntı yok bende. 1 saat önce şarja takmıştım 40 dakkadır nette takılıyorum %15 gitmiş iyi gibi geliyo bana

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

3G açıkken sömürüyor ancak normal kullanımda 3 günü devirmiş bir s4 kullanıcısyım. (Normal kullanım derken ara ara 3g wifi gps filan da açık olabiliyor.)

Not late for nothing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir.

onu satıp bir lumia serisi alıp rahat edebilirsin.

bak bem gmd yi sattım şimdi ekranı kırık lumia verdi abim. yaptırdım kullanıyorum kafam o kadar rahat ki of of mis gibi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

s4 ve lumia serilerinde bozukluk var lumia öneren arkadaş neye göre önerdi bilmiyorum da alayının şarj soketi sorun cıkartıyor.

s4 zaten fabrika hatalı bozuk ürün s4 ün sadece sonradan çıkan black edition u düzgün gerisi alınmaz.

o telefonu elinden çıkart kaça satabiliyorsan sat s5 al geç.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

s4 ve lumia serilerinde bozukluk var lumia öneren arkadaş neye göre önerdi bilmiyorum da alayının şarj soketi sorun cıkartıyor.

s4 zaten fabrika hatalı bozuk ürün s4 ün sadece sonradan çıkan black edition u düzgün gerisi alınmaz.

o telefonu elinden çıkart kaça satabiliyorsan sat s5 al geç.

şimdi ailede ve yakın tanıdıklardan aktif olarak lumia yı kullanan 6 kişi var .

genelde şikayeti olan beni buluyor. lumia ile ilgili 1 sene içinde hiç ama hiç şikayet gelmeyince bende tavsiye ettim.

artı olarak paramparça olmuş 520 ye dokunmatik taktım takır takır çalışıyor kullanıyorum. daha lumialar ile ilgili şikayet eden bir kişi görmedim. şarj sorunu filan da hiç yok .

gece gündüz adı şanı markası belli olmayan şarj cihazları ile şarj ediyoruz tık yok. 

artı pc ye olsun araç şarjına olsun takıp takıp çıkartıyoruz hiç problem olmadı.

gepsini geçtim s4 cihazı lumia gibi vur duvara bakalım birdaha sağlıklı çalışacakmı ? :D

samung nokianın cihazları ile sidik yarıştıramaz müdür.

yumurta kartonu samsungtan daha dayanıklıdır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Şarj istiyorsan kim ne derse desin LG G2 tek geçilir. :) Ancak eğer imkanın varsa S5'e terfi et. Ben S5 kullanıyorum herşeyiyle de 10 numara memnunum.

since 2005 // tbt
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı

Şarj istiyorsan kim ne derse desin LG G2 tek geçilir. :) Ancak eğer imkanın varsa S5'e terfi et. Ben S5 kullanıyorum herşeyiyle de 10 numara memnunum.

iyi ki tbt yi dinleyip  s4 yerine g2 almışım şarjı beni şaşırttı gerçekten.   Çok iyi gidiyor. 

@panxer   sanada ayrıca teşekkürler

matematik24.com
Toplam Hit: 1233 Toplam Mesaj: 12