Samsung Galaxy S7 Edge Fiyatlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    holederma bunu yazdı

Paylaştıklarınıza bakarak şunu demeliyiz 2 sene sonra telefon kullanılmaz hale geliyo telefonun ömrü 2 sene yada 2 sene sonra o parçayı değiştirtmemiz mi gerekiyo?

Sonuç olarak alma mı diyosunuz ? kafam karıştı iyice konuyu fiyat için açtım neredeyse telefondan vazgeçicem :)

Hocam ben kullaniorum bisi yok simdilik ve nettede ole 2sene sonra bozulur sie bisi gormedim. Ins bulurlarda bizde aydinlaniriz

İnşallah hocam bekliyoruz bakalım.Bende bu telefonu almak istiyorum kafama koydum ama bu muhabbet canımı sıktı sadece

okudum biliyorum bu kadar adam hayal göremez ama sorun şu bende arattım nette hiç bir yerde yok !!! 

samsung hepsini kaldırttımı acaba diye paranoyaklaşmaya başladım.. yada diger arkadaşlarla hayal gördükk..

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Bune arkadas ip 4 lerin bozulma mevsimimi 2 gun once benimkide gitti :D Tel alicam ne alsam bilemedim.

Benim gozum s6 edge de oyun falanda oynamiorum ama tasarimi beni btiriyor hb de 2bin lira suan makul gelior gozume 2 gunde s6 edge sepete ekleyip cikariyorum :) samsung a7 alip gecicem 1200 kurtulucam en sonunda :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Bune arkadas ip 4 lerin bozulma mevsimimi 2 gun once benimkide gitti :D Tel alicam ne alsam bilemedim.

Benim gozum s6 edge de oyun falanda oynamiorum ama tasarimi beni btiriyor hb de 2bin lira suan makul gelior gozume 2 gunde s6 edge sepete ekleyip cikariyorum :) samsung a7 alip gecicem 1200 kurtulucam en sonunda :D

S6 alma hocam bataryasi az gidiyor. Ben 2 gun kullaniom s7 yi benim ev arkinda 6 var 1 gun gitmio

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    KILICH bunu yazdı

Sipariş verdim hocam. On numara telefon. Hiç düşünme. 2 yıla kim öleee kim kalaaa..

Orasıda var hocam kararsızım işte büyük ihtimal koy götüne yapıp alıcam ama bakalım :)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

valla bende samsung s7 yi çok beğendimdi ama fiyatı çok pahalı geldi, sonra piyasada biraz araştırdım sadece kamera farkı olan ki oda gerçekden çok az bi fark bence kullanmaya göre, xiomia mi5 ile tanıştım 2 gündür kullanıyorum fiyatıda s7nin yarısı fiyatına 1300 tl türkiyede satışada başladı 1500 tl gibi bi fiyatla, ama ben kaçak aldım şahsen s7 vermeden önce bi araştır bu telefonu gayet memnun kalıcaksındır, bu arada bende iphone 4 kullıyodum hocam aynı senin gibi 5 senedir, malum sebeblerden bende değiştirdim ama memnunum şuan, soru sormak istersen çekinmeden sor telefonla ilgili..

hocam duydum o telefonu ama hiç gerçekte görme şansım olmadı sadece adını biliyorum.ama önerin için sağol araştırıcam onu bakıyım eğer alacak olursam aklıma takılanlara sana sorarım :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    holederma bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Ben de note 3'ü değiştireceğim bugün kısmetse. Tanıdık bi telefoncudan 6s alıyorum sıfır kapalı kutu 2700'e. Saat 6'ya kadar fikrimi değiştirip ani bir kararla 6s plus almazsam tabi.

hocam senin telefon seni lansmana kadar götürürse bence sen 7 i bekle 

Hocam lansman eylül ayında yapılır, ekimde satışa çıkar felan derken ben 2-3 ay daha beklemiş olacağım. 2 gündür bakınıyorum zaten hep alayım da kurtulayım.

Bende nerden baksan 1 senedir hep telefonu değiştircem diyodum en sonunda telefon şarj tutmamaya ve şarj olmamaya başladı bende yeter gari dedim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

Bende o 2 yıl muhabbetini bi yerde okumuştum ama şöyle diyordu: kullanılan sıvı soğutmanın ömrü 2 sene yani 2 seneden sonra ısınma problemleri olabilir deniliyordu.  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı
    holederma bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    holederma bunu yazdı

Paylaştıklarınıza bakarak şunu demeliyiz 2 sene sonra telefon kullanılmaz hale geliyo telefonun ömrü 2 sene yada 2 sene sonra o parçayı değiştirtmemiz mi gerekiyo?

Sonuç olarak alma mı diyosunuz ? kafam karıştı iyice konuyu fiyat için açtım neredeyse telefondan vazgeçicem :)

Hocam ben kullaniorum bisi yok simdilik ve nettede ole 2sene sonra bozulur sie bisi gormedim. Ins bulurlarda bizde aydinlaniriz

İnşallah hocam bekliyoruz bakalım.Bende bu telefonu almak istiyorum kafama koydum ama bu muhabbet canımı sıktı sadece

okudum biliyorum bu kadar adam hayal göremez ama sorun şu bende arattım nette hiç bir yerde yok !!! 

samsung hepsini kaldırttımı acaba diye paranoyaklaşmaya başladım.. yada diger arkadaşlarla hayal gördükk..

Bugünlerde herkes paranoyak zaten sürekli bişeyleri büyük şirketler ayarlıyomuş gibi geliyo bana 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

S6 alma hocam bataryasi az gidiyor. Ben 2 gun kullaniom s7 yi benim ev arkinda 6 var 1 gun gitmio

Ama artık telefon miladını doldurdu ya yeter bence çok bile gitti aplle şimdiye kadarki en sağlam telefonu bence :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    ste1n bunu yazdı

Bende o 2 yıl muhabbetini bi yerde okumuştum ama şöyle diyordu: kullanılan sıvı soğutmanın ömrü 2 sene yani 2 seneden sonra ısınma problemleri olabilir deniliyordu.  

Herkes bir yerde okumuş allah aşkına neresi bu yer :D

Toplam Hit: 4116 Toplam Mesaj: 33
samsung garanti fiyat farkı s7 edge