folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Samsung Galaxy Wonder Hakkında

Samsung Galaxy Wonder Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRaCLe
    oRaCLe's avatar
    Erkek

samsung galaxy wonder alanınız varmı ? artı ve eksi yonleri nelerdir arkadaslar?

Ferman Padişahınsa Dağlar Bizimdir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    oRaCLe bunu yazdı

samsung galaxy wonder alanınız varmı ? artı ve eksi yonleri nelerdir arkadaslar?

kardeşim kullanıyor.

rootlasan bile raminin sadece 340 mb lık bölümünü kullanabiliyorsun.

ayrıca büyük oyun ve uygulamaları yüklerken hafıza kartına yüklemiyor.

örneğin 2 gb lık bir androit oyunu yüklemek istiyorsun. telefon hafızasında bu kadar yer yok diyor. hafıza kartına yükleme için bir ayar yok.

diğer yönden güzel telefon. bir sıkıntısı yok.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

hacı 3 hafta once ablama aldık. onu alacağına HTC desire C (Golf) al ekranı kucuk ama cok iyidir. ablama dedim golf alalım diye ama ekranı kucuk diye istemedi şimdi pişman

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRaCLe
    oRaCLe's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=e3ri6vrmPbc

htc ekranıyla civi cakıyor essahmı lan bu 

Ferman Padişahınsa Dağlar Bizimdir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Detayını falan kullanmasamda ben memnunum... Yaklaşık 3 ay oldu ve herşeyiyle güzel gözüküyor... Ama dediğim gibi derinlemesine/özelliklerine göre kullanan biri değilim. 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

en büyük dezavantajı jb almıycak olması hocam bence biraz daha ekle güzel bi telefon al samsung dersen ace 2 sony dersen xperia sola veya u 
    teknosada htc evo 3d de indirim var onu da alabilirsin motorola atrix alabilirsin (motorola nın jb alıp almıycağını bilmiyorum) sonylere gelirsek onlar alıcak büyük ihtimal yani sola için geçerli bu u hakkında bilgim yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı

en büyük dezavantajı jb almıycak olması hocam bence biraz daha ekle güzel bi telefon al samsung dersen ace 2 sony dersen xperia sola veya u 
    teknosada htc evo 3d de indirim var onu da alabilirsin motorola atrix alabilirsin (motorola nın jb alıp almıycağını bilmiyorum) sonylere gelirsek onlar alıcak büyük ihtimal yani sola için geçerli bu u hakkında bilgim yok

jb ne hacım ya?

RotKerim tarafından 21/Ara/12 03:00 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bryce
    Bryce's avatar
    Erkek

jailbreak

RESPECT !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bir baska konudada yazmıştım. tek cekirdekli olmasina ragmen atorrenle wifiden 500 kb/s ile dosya indirirken, mxplayer le divx film izlemistim o 500 mblık ram ile.

1.84 boy ile 3.7 inc ekranda tuslar biraz sıkıktı olabiliyoree. :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arcsinx
    arcsinx's avatar
    Erkek

hocam fiyatına göre fena değil ama telefonun ciddi sıkıntıları var.bazen işine tam yaradığı zaman da donuyor(başıma geldi bir kaç defa) sonra ne yapsam diye kara kara düşünüyorsun.yide de ben memnunun her işimi görüyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    galaxy s3 mini al kardeş vatanda bonusa 887 lira 10 taksit.

matematik24.com
Toplam Hit: 1712 Toplam Mesaj: 14