Samsung Laptop Yardım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Ceoden bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Evet. Bilgisayarım a sağ Tıklayın -> Yönet ->Depolama ->  Disk Yönetimi (Sol alt) -> Açılan pencerede oluşturmadığınız disk alanını göreceksiniz sağ tıklayarak sürücü harfi ve yolu ekle dersiniz o şekilde o kalan kısmıda kullanabilrsiniz. 

Hızlı bir açıklama oldu, teşekkürler hocam.

Rica ederim.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Bu laptop azılı düşmanım haline geldi birtürlü mükemmel yapamadım, düzeltip düzeltip yeniden bozdum.

Şuanda karşıma sadece Boot Menu/App Menu geliyor ve içleri bomboş, hiçbir seçenek yok ve hiçbir şekilde boot yapamıyorum. Bir öneriniz var mıdır? Çöpe atmayacam bunu çok inat ettim >{

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Önerisi olan yok mu hocalar?

DVD takılı olduğu zaman bu menuyu geç alıyorum ama yinede alıyorum. DVD - Win10 ve Win7 denedim. USB - Win10, Win7, Ubuntu ve Dban denedim. Herşey yanıtsız kalıyor.

Ceoden tarafından 12/May/17 18:02 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

istersen bana kargola işsiz zamanımdayım ben yapar yollarım sana 

Sana öneride bulunamıyorum çünkü sorunun baya büyük ve çetrefilli bi sorunu halledersin başka bi sorun çıkar yani öneri vererek çok uzun sürecektir malesef 

bios bile felaket durunda gözüküyor

emnimax tarafından 12/May/17 18:41 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

Sana öneride bulunamıyorum çünkü sorunun baya büyük ve çetrefilli bi sorunu halledersin başka bi sorun çıkar yani öneri vererek çok uzun sürecektir malesef 

Hocam Amerikadan kargolamak dahada uzun sürecektir. Sıkıldıkça uğraşıyorum aletle. Yine döktüm bağırsaklarını denemediğim şey kalmadı.

Ceoden tarafından 12/May/17 19:46 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    Ceoden bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Hocam Amerikadan kargolamak dahada uzun sürecektir. Sıkıldıkça uğraşıyorum aletle. Yine döktüm bağırsaklarını denemediğim şey kalmadı.

Senin şansına ben bende TR de sandım seni :)

TABSİYE: HDD yi sok başka pc de formatla geri tak dvd yi tak direk kuruluma başlayacaktır

belki sorun hdd de olabilir bence bi ssd al sıfır hdd yi sok onu tak yerine oyle dene dvd ile kurulumu şimdilik tavsiyem bunlar bakalım nasıl bi sonuc alacaksın

emnimax tarafından 12/May/17 21:13 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

@emnimax işte o 2. Bilgisayar biraz sıkıntı hocam. İşyerindeki all in one Dell pc var ama hdd için sata kablosu yok. Zaten zor tak tak çalışıyor onuda bozmak istemiyorum vidası bile yok lanet şeyin. Uygun sata kablosu içinde mevcut mu bakamıyorum. Bunun için, Geek Squad'a götürdüm laptopu, herif hiçbirşey denemedi. Direk motherboard gitmiş yeni alet al daha uygun olur. Lafa bak ürün satmak için uğraşıyorlar tamirle alakaları yok.

Ceoden tarafından 12/May/17 22:27 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    Ceoden bunu yazdı

@emnimax işte o 2. Bilgisayar biraz sıkıntı hocam. İşyerindeki all in one Dell pc var ama hdd için sata kablosu yok. Zaten zor tak tak çalışıyor onuda bozmak istemiyorum vidası bile yok lanet şeyin. Uygun sata kablosu içinde mevcut mu bakamıyorum. Bunun için, Geek Squad'a götürdüm laptopu, herif hiçbirşey denemedi. Direk motherboard gitmiş yeni alet al daha uygun olur. Lafa bak ürün satmak için uğraşıyorlar tamirle alakaları yok.

Hdd yi başka bilgisayara tak formatla kısmından yola cıkıp yazdın bu mesajı sanırım 2. Pc yi sökmene gerek yok 2,5" hdd kutusu alacaksıb hdd yi takıp usbden 2. Pc ye öyle formatla diğer türlü yorar seni zaten olmadı dediğim gibi direk ssd al hem pc daha hızlı çalışır dvd takınca geç geliyor dedinya mesajda genelde bunun nedeni ya hdd yada ramlar oluyor ssd de de yaparsa aynı yavaşlığı birde sıfır ram alırsın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

olurda çöpe atmaya karar verirsen hocam ben talibim :D  Alır adam ederim ben onu hemde  o biçim :D 

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

benzer sorunları bios update yaparak çözdüm.

Toplam Hit: 4334 Toplam Mesaj: 46
samsung np700z5c-s02ub windows stuck restart loop